Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Markíza expresne sťahuje Červené pásky, na 20:30 presúva Mimoriadnu reláciu proti špeciálu Novín Joj!

Markíza na poslednú chvíľu rozhodla o zrušení vysielania nového seriálu Červené pásky. Týkať sa to bude zatiaľ iba tohto týždňa, keď na 20:30 nasadzuje ďalšiu Mimoriadnu reláciu o koronavíruse.

Mimoriadne vysielanie Markíza na utorok už naplánované mala, avšak na 21:30 po skončení Červených pások. Joj medzitým oznámila, že na utorok 20:35 plánuje zaradiť mimoriadne Noviny špeciál o koronavíruse, v ktorej bude situáciu rozoberať aj s lekármi. Joj Novinami špeciál vystrieda rodinný seriál Nový život, ten v čase kritickej situácie, kedy televízie museli prerušiť nakrúcanie programov a seriálov, ponecháva v programe len na stredy.

Markíza tak so svojou Mimoriadnou reláciou vstúpi priamo proti večernému špeciálu Novín na Joj. Na Markíze budú v utorok večer hosťami vedec a kandidát na prezidenta Róbert Mistrík, ministerka školstva Martina Lubyová a budúci minister školstva Branislav Gröhling, primátor Bratislavy Matúš Vallo spoločne so županmi niektorých krajov a šéf Slovenskej lekárnickej komory Ondrej Sukeľ.

Čítať viac...
Nahor