Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Markíza evakuovala súťažiacich svojej dennej reality šou! Nakrúcanie zastavila na neurčito

Druhu sériu zoznamovacej reality šou Love Island zastavila tropická búrka Hermine.

Markíza tento víkend zastavila nakrúcanie druhej série reality šou Love Island.

V dejisku nakrúcania dennej šou, na Kanárskych ostrovoch, bola vydaná červená výstraha, ktorú má na svedomí búrka Hermina. V obľúbenej dovolenkovej destinácii spôsobila prívalové dažde, búrky a silný vietor, ktorý zastavil všetky prílety aj odlety z Kanárskych ostrovov a zaplavila ulice.

Tvorcovia Love Island museli na situáciu zareagovať ukončením nakrúcania a evakuovaním štábu aj súťažiacich.

„Museli sme evakuovať všetkých účinkujúcich z vily. Vila sa nachádza v kopcoch a tam hrozia zosuvy pôdy,“ povedal v dnešnom Teleráne kreatívny producent a showrunner Love Island, Samo Jaško.

Šou sa prestala nakrúcať v priebehu víkendu a nepokračuje nateraz ani dnes.

V obedňajších hodinách bola dnes na Kanárskych ostrovoch avizovaná silná prietrž, pričom tvorcovia čakajú, kým sa preženie ostrovmi.

Markíza takto neponúkne dnešnú novú epizódu reality šou.

Tvorcovia však pracujú na alternatívnom obsahu, ktorý chcú v obmedzených podmienkach čím skôr publikovať na platforme Voyo. Nový obsah z reality šou chcú publikovať na Voyo dozajtra.

„My sa, samozrejme, snažíme vyrobiť aspoň niečo, aby diváci dostávali obsah na Voyo každý deň. Paralelne nakrúcame so súťažiacimi akýsi hybrid, takže šou pokračuje. Chlapci a dievčatá sú oddelení, obsah však vyrábame aj napriek podmienkam. Bohužiaľ, priamo vo vile je sústredená priamo všetka postprodukcia, takže nemôžeme strihať v plnom režime.“ hovorí Jaško.

Nakrúcanie reality šou by mali tvorcovia po skončení búrky rozbehnúť v priebehu jedného dňa.

„Tam je problematické najmä to, že bude musieť holandská produkcia, ktorá pre nás vilu pripravuje, či nie sú zatopené elektrické káble a podobne, aby tam nedošlo k elektrickému skratu. Zhruba 5 – 8 hodín bude trvať, kým sa celý systém znova zapojí, nainštalujú sa vonkajšie kamery, ktoré museli byť stiahnuté a otestuje sa, či je všetko v poriadku,“ dodal Jaško.

 

Čítať viac...
Nahor