Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza drahému hokeju neverí, opäť narýchlo mení program! Ostrov odsunie viac

Líder stavil túto jeseň aj na nákladný Svetový pohár v hokeji, po výkonoch prípravných zápasov na Dajto mu však neverí.

Svetový pohár v hokeji nakoniec nebude ťahákom Markízy v prime-time. Televízia stavila pri tejto investícii na prítomnosť slovenských hráčov vo výbere Európy, divákom to však, zdá sa, nestačí. Bez slovenskej reprezentácie zatiaľ hokejový ošiaľ, v ktorý Markíza verila, nenastal. Pod značkou Svetový pohár odvysielala niekoľko prípravných zápasov, na Dajto však veľmi nezaujali.

Televízia podľa všetkého napriek značným investíciám do turnaja prehodnotila svoje veľké očakávania. Tento pondelok už od 20:30 pôvodne vsadila na šláger medzi Tímom Európy a Česka, no  zápas nakoniec presúva na Dajto. Markíza miesto toho ponúkne klasický program, ktorý začne Horná Dolná, pričom po fiasku z minulého týždňa sa priamo za ňu na 21:50 vracia premiérový Kredenc. Ostrov tak odsúva až za 22:25.

Hokej z Markízy na Dajto presunula televízia aj v sobotu, kedy sa odohral zápas medzi Tímom Európy a USA. Ako náhradu odvysielala akčný film Neľútostný pomstiteľ, avšak prepadla. V druhej polovici večera ju hokej dokonca predbehol.

Markíza od začiatku jesennej sezóny sanuje neúspechy rýchlymi zmenami programu. S veľkými prišla už po prvom týždni, kedy hasila problematický čas 20:30, v ktorom nezafungoval ďalší nákladný projekt jesene Ostrov. Výkonnosť prime-time dvíha početným nasadením ako Dobre vedieť tak Hornej Dolnej, Ostrov je podpriemerný aj v neskoršom čase.

K zmenám musela v novej sezóne pristúpiť aj Joj, rovnako pre svoju novú reality šou. Najvýraznejším krokom bolo rýchle nasadenie Inkognita na pondelok 20:30, ktoré vysunulo neúspešných Návštevníkov. Rovnaký program ponúkne Joj aj tento pondelok. Zároveň sa Návštevníci objavili aj v stredy po Česko Slovensko má talent.

Foto: ilustračné

Čítať viac...
Nahor