Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza dokázala zlomiť Pyca, bude moderovať Tvoja tvár znie povedome! Akú úlohu dostane v MasterChefovi?

Moderátor kedysi vyhlásil, že chce byť len v jednom projekte za rok, túto jar bude hneď v dvoch hlavných programoch lídra.

Markíza dokázala zlomiť Pycove presvedčenie. Po tom, čo ho na jeseň dokázala preplatiť do speváckej šou Superstar ho na jar angažuje hneď do dvoch hlavných projektov. V minulosti pritom moderátor chcel účinkovať len v jednej veľkej šou za rok.

Televízia už potvrdila, že sa Martin „Pyco“ Rausch stane moderátorom ťažiskovej jarnej šou Tvoja tvár znie povedome. Celkovo sa začína črtať zostava osobností v speváckej celebrity šou, len v pondelok sme vám exkluzívne odhalili ďalšie meno, keď na lákavú ponuku mal prikývnuť aj frontman skupiny Desmod Mário „Kuly“ Kollár. Ďalšími menami sú Emma Drobná, Andrej Bičan, Štefan Skrúcaný, Michaela Čobejová, Barbora Švidraňová či Viktor Vincze. Nie všetci by mali súťažiť, medzi týmito menami by sa mal nachádzať už aj člen poroty.

Pyco bude zároveň na jar súčasťou kuchárskej šou MasterChef, ktorej druhú sériu označila Markíza za veľkolepú. Aj keď sa v médiách objavilo, že by mal byť Pyco moderátorom šou, nie je vylúčené, že v druhej sérii bude klasický moderátor chýbať úplne. Sprievodcom šou by sa tak mohol stať podobne ako v originále jeden z porotcov. Je tak možné, že sa Pyco začlení do poroty MasterChefa.

Pre Pyca je tak frekventovaná účasť vo veľkých šou nezvyčajná. Posledne podobnú situáciu zažil približne pred dvomi rokmi, keď na jeseň moderoval Česko Slovensko má talent a hneď na jar 2014 bol tvárou X Factoru. Už vtedajšiu situáciu považoval za neštandardnú. „Prvý raz po piatich rokoch sa mi stalo, že som išiel z projektu do projektu. To som predtým nerobieval, vždy som mával pauzy. A vlastne – mal som zásadu: jeden projekt za rok,“ povedal v roku 2014 pre časopis Život.

Čítať viac...
Nahor