Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza dodnes prezentuje Danicu Halákovú ako svojho človeka! Na toto v televízii zabudli! (aktualizácia)

Bývalá kreatívna producentka seriálov Búrlivé víno a Chlapi neplačú síce už niekoľko mesiacov pre Markízu nepracuje, televízia ju však stále prezentuje ako jej človeka.

Vo februári tohto roka sa médiami prehnala prekvapujúca správa o odchode niektorých tvorcov a spoluautorov seriálu Búrlivé víno. Kým Braňo Mišík nakoniec spoluprácu s Markízou neukončil, Danica Haláková spoločne s Pavlom Polnerom už pre televíziu nepracujú. Haláková prešla do Joj, kde sa stala vedúcou vývoja  hraných formátov, pričom na ich vývoji už začala pracovať.

Aj keď od odchodu kreatívnej producentky kľúčových projektov Markízy prešlo už niekoľko mesiacov, televízia sa s ňou stále úplne nerozlúčila. Na Facebooku Búrlivého vína ju v samostatnej záložke dodnes prezentuje ako človeka, ktorý komunikuje s fanúšikmi seriálu na sociálnej sieti, pričom ponúka aj jej profesný profil.

„Vyštudovala divadelnú dramaturgiu na VŠMU. Podieľala sa na príprave viacerých slovenských televíznych projektov ako scenáristka, dramaturgička a kreatívna producentka. Je spoluautorkou televízneho filmu Ľúbi, neľúbi zo série Nesmrteľní. Je autorkou námetu a kreatívnou producentkou sitcomu Zita na krku (odvysielala TV Markíza) a kreatívnou producentkou pripravovaného romantického seriálu Búrlivé víno,“ píše na facebookovej stránke Markíza. Tá tak evidentne na túto súčasť profilu Búrlivého vína na sociálnej sieti zabudla, je len otázkou času, dokedy bude dnes už meno konkurencie prezentovať na svojich stránkach.

AKTUALIZÁCIA 20. 5. 11:50: Televízia po zverejnení nášho článku stiahla z Facebooku odkaz vysvietený na úvodnej strane profilu Búrlivého vína, v ktorom predstavovala Danicu Halákovú.

Grafika na hlavnej stránke profilu Búrlivého vína
burlive vino facebook

halakova burlive vino fb markiza

Čítať viac...
Nahor