Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Definitívny prestup Rozborila do Jojky! Vyjadrenia moderátora aj Borovského (aktualizácia)

Aktualizácia 11. 1. 2014 16:02

K prestupu z Markízy do Joj sa vyjadril ako generálny riaditeľ Jojky, tak samotný moderátor. Ten prestup takto potvrdil na sociálnej sieti. „Tak ja som ešte pred 2 mesiacmi nečakal nič podobné :) Ale tak čo, tak to vyšlo, život ide ďalej… Skôr sa treba zaoberať tými, ktorí majú problém si vôbec nejakú robotu nájsť. A je ich na SK žiaľ dosť. Pekný deň všetkým,“ napísal Rozboril. Pre Nový čas sa vyjadril stručnejšie no konkrétnejšie: „Áno, je to pravda, sme dohodnutí.“

František Borovský sa z novej tváre JOJ teší a už teraz sľubuje divákom, že sa majú na čo tešiť. „Áno, môžem potvrdiť, že sme s Vilom uzavreli dohodu. Sme radi, že do Jojky prichádza jedna z najobľúbenejších televíznych tvárí. Diváci si už v tomto roku prídu určite na svoje,“ povedal pre Nový čas riaditeľ Joj. O aký projekt pôjde zatiaľ nikto nekonkretizoval.

——-

Pôvodná správa 11. 1. 2014 9:12 / Markíza definitívne prišla o Rozborila! Vlastnú reláciu dostane na Jojke!

Dnešný denník Nový čas prišiel s definitívnou verziou príbehu ohľadom nejasného osudu Vila Rozborila na slovenských televíznych obrazovkách. Markíza po ukončení relácie Modré z neba síce dala Rozborilovi ponuku, no na spolupráci sa nedohodli. Jeho ďalšie kroky tak mali smerovať do Joj, no nikto kompetentný rokovania s moderátorom nepotvrdil. „Momentálne nerozbiehame žiaden projekt, ktorého súčasťou by bol moderátor Vilo Rozboril,“ hovorila ešte nedávno PR manažérka televízie JOJ Lucia Kulihová. Skloňoval sa dokonca aj koniec Rozborilovej kariéry, no dnes je všetko inak.

„Vilo ide do JOJ-ky, už je dokonca známy typ aj názov relácie, ktorú by mal moderovať,“
povedal portálu Pluska.sk zdroj z televízie. Krátko na to je už jeho prestup do Jojky jasnou vecou záležitosťou.

Vilo načrtol veľkú zmenu aj na facebookovom profile Modrého z neba. „Tak na modré to dnes veľmi nevyzerá, ale v diaľke sa niečo rysuje…….pekný deň želáme,“ napísal ku fotke z rána. Nepriamo prestup do Joj potvrdil jeden z administrátorov stránky na jeho osobnom Facebook profile. „Asi prekvapenie. Viac cez deň, keď sa spojíme s Vilom. Dôvody asi každý chápe. Vilovi želáme veľa úspechov na novom pôsobisku,“ znel status k titulke Nového času.

Správu budeme aktualizovať.

Čítajte viac o Rozborilovej ceste z Markízy do JOJ:
Rozboril v X Factore? Šok alebo kačica?!
Kašle na ponuku Markízy? Rozboril chce s Modrým z neba pokračovať na “inej televízii”!
Definitívne: Modré z neba zrušené!

Čítať viac...
Nahor