Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chystá radikálne zmenenú Farmu: Predstaví nový koncept, Kveta Horváthová od desiatej série skutočne končí!

Televízia sa už mala pustiť do nakrúcania okrúhlej 10. série Farmy, v ktorej chystá zásadné zmeny.

Ani túto jeseň nebude na obrazovke Markízy chýbať reality šou Farma, ktorá sa stala už istotou v programe televízie. Tá v priebehu siedmich rokov odvysielala celkovo deväť sérii tohto formátu, ktorý si napriek úpadku sledovanosti reality šou ako žánru udržal divákov a pre Markízu bol aj vlani jednou z mála istôt.

Markíza sa už niekoľko mesiacov aktívne pripravuje na jubilejnú 10. sériu Farmy, pri ktorej sa odhodlala k radikálnym zmenám. Televízia pripravuje zmeny formátu a jeho nový koncept, pričom vynovenie reality šou sa rozhodla umocniť aj zmenou na moderátorskom poste.

Moderátorkou Farmy bola od úplného začiatku v lete 2011 Kveta Horváthová, ktorá tak odmoderovala celkovo 9 sezón reality šou. Spojená s ňou bola prakticky skalopevne. Už pred časom sa však objavili špekulácie o konci Horváthovej v šou, ktoré ale televízia tedy vyvrátila. „Naše kastingové oddelenie si volá na rôzne druhy a typy kamerových skúšok kontinuálne známe tváre, pretože televízia má vo vývoji množstvo nových formátov. Nahradiť Kvetku vo Farme sa nechystáme,“ vyjadril sa v júni pre Nový čas šéf marketingu Markízy, Michal Borec.

K téme: Pokazí Markíza svoj klenot? Koniec Horváthovej na Farme spustil vlnu kritiky! Zmien bude viac

Dnes už je však aj oficiálne všetko inak. Horváthová na Farme skutočne končí, pričom nahradiť ju má komička Eva „Evelyn“ Kramerová. Tú si Markíza čoraz viac priťahuje k sebe, po účasti v Let´s Dance ju obsadila do Hornej Dolnej, objavila sa aj v Kredenci, výraznú účasť má tiež na Pevnosti Boyard.

„S úplne novým konceptom Farmy dochádza k prirodzenej zmene niektorých stabilných účinkujúcich. Novou sprievodkyňou života farmárov bude komička Evelyn, ktorá svojím prirodzeným humorom výborne zapadá do nového konceptu. Kvetke ďakujeme za jej vynikajúcu prácu na Farme počas uplynulých deviatich sezón a tešíme sa spolu s ňou na nové projekty, ktoré ju v budúcnosti v našej televízii čakajú,“ uviedol už dnes pre denník Plus jeden deň Borec.

Informácie už potvrdila aj Horváthová a rovnako Evelyn. „Nový koncept Farmy mňa osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byť jeho súčasťou,“ povedala mimo iného komička.

Čítať viac...
Nahor