Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Markíza chystá novú šou! Opäť staví na svadby, pred 12 rokmi priniesla kontroverzný projekt

Líder spúšťa nábor do pripravovanej novinky.

Markíza bude mať novú šou. Televízna jednotka spustila v týchto dňoch náborovú kampaň do pripravovaného projektu, v ktorom sa po rokoch opäť zameria na svadby. Televízia zháňa páry, ktoré chystajú svadbu, no majú problém s financiami. Ich veľký deň je pripravená zafinancovať.

„Chcete sa vziať? A túžite po vysnívanej svadbe? No taká svadba aj niečo stojí! A ak ste sa rozhodli spečatiť vašu lásku touto krásnou a veľkolepou udalosťou, no nemáte na ňu dosť peňazí, neváhajte a prihláste sa do novej šou televízie Markíza!“ vyzýva televízia v náborovej upútavke.

Markíza už pritom šou s podobnou výhrou odvysielala ešte v roku 2003. S vlastným projektom pod názvom Svadba snov sa dostala do konfliktu s STV, ktorá na rok 2004 pripravovala pod rovnakým názvom licencovaný formát holandského Endemolu Love Letters. Markíza vtedy projekt, na ktorom pracoval a aj ho moderoval Jaro Buček, obhajovala tým, že ide o jej vlastný koncept a neinšpirovala sa holandským formátom.

Oba programy si však boli podobné. Šou sa začínali žiadosťou o ruku nakrútenú skrytou kamerou, nasledovala súťaž párov a následne výhra samotného obradu. Vo finále markizáckej šou proti sebe bojovalo šesť párov, víťazná dvojica dostala od televízie svadbu na Bojnickom zámku.

Markíza sa svadobila aj od roku 2010. Vtedy na svojich obrazovkách priniesla vlastnú verziu formátu Four Weddings britskej spoločnosti ITV Studios. Koncept tejto šou je však odlišný, keď proti sebe súťažia 4 páry s už vystrojenými svadbami a víťaz získal svadobnú cestu vysokej hodnoty.

Čítať viac...
Nahor