Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chystá mimoriadny duel v prime-time: Téma slovenský hokej, proti sebe najväčší rivali!

Televízia pripravila k údajnej kríze v slovenskom hokeji nečakanú diskusiu.

Kým podľa šéfa Pro-Hokeja Richarda Lintnera sa slovenský hokej v kríze už nenachádza a začal sa z nej dostávať pred dvoma rokmi, iní najvýraznejší predstavitelia tohto športu na Slovensku to vidia inak. Po skončení najhorších Majstrovstiev sveta v hokeji v našom podaní sa do ostrej kritiky Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH), a najmä jeho prezidenta, pustil tréner našej reprezentácie, Zdeno Cíger, prezident SZĽH, Martin Kohút, zas informoval, že súčasnú manažérsku zostavu pri reprezentačnom A-čku v ďalšom období nepodporí.

Markíza dnes informovala, že k aktuálnej téme prinesie diskusiu netradične v najhlavnejšom čase. Prinesie pritom duel aktuálnych najväčších rivalov Martina Kohúta a Zdena Cígera, ktorý sa v jej debate postavia proti sebe. Zaujímavosťou je, že Cíger sa podľa vlastných slov počas majstrovstiev Kohútovi vyhýbal a ani raz sa s ním pre osobné antipatie nestretol.

Mimoriadnu diskusiu s názvom Kríza v slovenskom hokeji zaradí Markíza na stredu o 20:20, skráti tak spravodajský blok o 10 až 15 minút. Debate vyhradí tridsať minút, Chart Show avizuje o 20:50.

Čítať viac...
Nahor