Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chystá do prime timu nový seriál so šteklivým obsahom

V januári nasadí Markíza do vysielacej štruktúry nový seriál, ktorý bude pravdepodobne vysielať v slote za seriálom Búrlivé víno. Markíza tento raz vsadí na akvizíciu – v takmer dennom nasadení diváci od 20. januára uvidia seriál The Client List (predpokladaný slovenský názov – Hriešny zoznam).

Manžel ju opustí, na krku má dve deti. Nájde prácu v kúpeľoch, kde však zamestnanci poskytujú viac než len štandardné služby. Väčšie potešenie klientov prináša viac peňazí. V hlavnej úlohe Jennifer Love Hewitt. To je základná popiska pomerne šteklivého seriálu, ktorý bude Markíza vysielať pred 22. hodinou.

the-client-list-3

Seriál bol inšpirovaný rovnomenným filmom a diváci ho v našich končinách už mohli vidieť vo vysielaní stanice AXN (pod názvom Láskavý dotyk). Vyrobila ho americká káblová stanica Lifestyle. Seriál má 25 epizód, čo znamená, že Markíze by mohol vydržať do konca februára. Akvizičná novinka v štruktúre nahradí reality show Farma, ktorá sa v tomto čase vysielala po celú jeseň. Čo bude nasledovať po skončení seriálu zatiaľ jasné nie je.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]DX2D5_8tg8M[/youtube]

 

 

Čítať viac...
Nahor