Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chce zatraktívniť Zámenu manželiek: Zháňa všetky svoje bývalé hviezdičky!

Do pripravovaných častí Zámeny manželiek chce líder obsadiť televízne tváre.

Markíza po nevydarenom minulom roku poriadne dupla na plyn, keď v súčasnosti pripravuje hneď niekoľko nových šou a zároveň chce zatraktívniť aj svoje súčasné programy.

Najnovšie sa televízia rozhodla oživiť svoju dlhoročnú reláciu Zámena manželiek, do ktorej začala pozývať svoje bývalé hviezdičky z obrazovky. Markíza sa obracia na rôzne tváre z reality šou, keď má obvolávať napríklad účinkujúcich z niekoľkých ročníkov Farmy ale aj z letnej reality šou Pláž 33.

Či bude Markíza v takejto Zámene manželiek prepájať rodiny tvárí z reality šou a napodobní tak celebritnú Zámenu manželiek zo sveta, je otázne. Možnosťou je pokračovanie v extrémoch, keď by sa takáto rodina ocitla v zanedbanom prostredí či v sociálne slabšej domácnosti.

Zámena manželiek sa aktuálne vracia na obrazovku lídra. Už tento štvrtok vystrieda v slote o 21:40 doterajšiu Svokru. Televízia tentoraz vyťahuje vlastné premiérové epizódy, posledné leto po výbuchu akvizícií musela Markíza vyťahovať české vydania od Novy, pričom ich maskovala za svoje premiérové časti s jej grafikou a slovenským komentárom.

Čítať viac...
Nahor