Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chce udržať Milenky v prime-time, potvrdený štart The Voice Česko Slovensko! Na Joj sa vracia Siedme nebo

Markíza potvrdila všetky informácie portálu Mediaboom.sk, The Voice vytiahne už v prvej polovici februára.

Štruktúra Markízy ostane v budúcom mesiaci prakticky nezmenená. Jej najväčšou udalosťou bude uvedenie tretej série česko-slovenskej verzie speváckej šou The Voice, ktorú chce odštartovať už o tri týždni.

Portál Mediaboom.sk vás už skôr informoval o plánoch Markízy a Novy nielen vysielať The Voice Česko Slovensko v nedeľnom prime-time, v minulosti bežala šou aj v stredy, ale zároveň ju odštartovať už v priebehu februára. Tak sa aj stane, televízie plánujú tretiu sériu spustiť už v nedeľu 10. februára.

Zároveň odo dneška prechádzajú v kampani do druhej fázy. Po teasingoch, v ktorých predstavovali novú porotu, nasadzujú stanice do vysielania dvojicu totožných upútaviek, v ktorých sa len menia krátke výpovede porotcov.

The Voice sa ako ťažisková jarná šou Markízy stretne vo vysielaní s dominantou Joj, reláciou V siedmom nebi. Tá sa už tradične po adventnom období vracia do vysielania v prvých mesiacoch nového roka, konkrétne sa tak stane ešte tento mesiac, v nedeľu 27. januára.

Ďalšie dni budú na Markíze bez zmeny. Tá aj po štvrtkovom fiasku s prvými reprízami Mileniek ostáva verná svojmu pôvodnému plánu a chce seriál udržať v prime-time dokonca aj budúci mesiac. Prvé dve epizódy minulý týždeň dosiahli podiely okolo 13 a 14 %. Televízia ich však ponecháva v pôvodnom čase aj pre tento týždeň. V pondelky bude pokračovať Autoškola, utorky Dobre vedieť, stredy Chart Show, v piatky sága Harry Potter a v sobotu premiérové filmy.

Čítať viac...
Nahor