Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chce premiéry o 18-tej aj na začiatku leta! Dobré vedieť v prvý júlový týždeň nepôjde

Markíza proti semifinálovým zápasom futbalového Eura súťažnú šou nenasadí.

Líder šou Dobré vedieť! avizoval aj na leto, prázdniny ňou ale neotvorí. V prvý júlový týždeň šou nahradí kanadská miniséria Tutanchamon, ktorej tri časti odvysiela za sebou o 20:30 od 5. júla v utorok, stredu a štvrtok. Markíza takýmto spôsobom vyrieši konkurenciu atraktívnych semifinálových zápasov futbalového Eura, ktoré sa odohrajú v stredu a štvrtok od 21:00.

Zároveň však bude ale televízia pokračovať s premiérovou tvorbou o 18-tej. V čase, kedy by už na Joj mali bežať reprízy Moja mama varí lepšie ako tvoja, avizuje naďalej premiéry Susedských prípadov, ktorým sa napriek podpriemerným výkonom oproti priemerom Markízy darí minimálne držať tesne nad kuchárskou šou Joj. Sily sa tak oproti jeseni 2015, kedy boli Susedské prípady ako záchrana po Kukučke s neúspechom nasadené, dorovnali.

V pondelok aj v prvý letný týždeň plánovane pokračuje Horná Dolná už s dvojičkou seriálom Okresní přebor, o týždeň na to od 11. júla už ale Markíza klientom avizovala nasadenie novej série Vo štvorici po Slovensku.

O minisérii Tutanchamon
Nový trojdielny miniseriál o rozporoch doby vládnutia mladého Tutanchamóna (Avan Jogia). Príbeh odhaľuje život egyptského faraóna Tutanchamóna, jedného z najslávnejších vládcov v histórii ľudstva, a jeho najbližšieho radcu (Ben Kingsley). Tento ambiciózny a napínavý seriál ukazuje cestu, po ktorej Tutanchamón kráča k moci a jeho zápas o to, aby Egypt doviedol k sláve. Obklopený je radcami, priateľmi, milenkami, ktorým nejde o nič iné, len aby uspokojili svoje vlastné sebecké záujmy. Seriál otvára dvere do fascinujúceho sveta plného srdcervúcich romancí, ťažkých bitiek, politických intríg, konšpirácii, žiarlivosti a vrážd. Tým dokazuje, že doba slávneho faraóna sa od súčasnosti príliš nelíšila a že vláda tohto najmladšieho panovníka bude naveky vyznievať ako skutočná životná dráma.

 

Čítať viac...
Nahor