Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chce odídených divákov Búrlivého vína vrátiť pred finále do obrazu: Nasadila špeciálne zostrihy!

Nasadenie záverečnej série seriálu do najnáročnejšieho času podporuje Markíza viacerými aktivitami.

Búrlivé víno má za sebou osem sérií, z ktorých len prvé štyri odsledovala najväčšia masa divákov. Najmä v roku 2016 sa seriál prepadol na polovičné až tretinové výkony oproti svojím najlepším časom, ktoré pre upadajúci záujem dosahoval po odsune z prime-time o 18. hodine.

Po najslabších sezónach sa Markíza rozhodla dať Búrlivému vínu polročnú pauzu, pričom pripravila jeho veľký návrat do niekdajšieho času, na 20:30. Argumentom pre úspech je posledná finálna séria, v ktorej sa rozuzlia všetky vzťahy aktérov vínnej ságy.

Najnovšie postavy ani udalosti v životoch hrdinov už však mnohí bývalí diváci seriálu neregistrujú a Markíza sa ich tak rozhodla dostať do obrazu. Do vysielania nasadila krátke 7 – 8 minútové zostrihy z jednotlivých sérií, ktoré nasadzuje po silnom Teleráne, s ich vysielaním začala tento pondelok.

Búrlivé víno sa do vysielania vracia o dva týždne v pondelok 19. júna, ambíciu má zotrvať celé leto v prime-time od pondelka do piatka o 20:30. Televízia už v minulosti potiahla tento denný seriál v lete, urobila tak hneď v prvý rok vysielania, kedy sa tešil mimoriadnej popularite.

Čítať viac...
Nahor