Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chce novú Farmu spraviť ešte náročnejšou! Súťažiacich hľadá aj krátko pred nakrúcaním

Výroba jesennej Farmy tradične začína v polovici leta, televízia doteraz hľadá nových hráčov.

Aj najbližšiu jeseň bude jednou z hlavných posíl Markízy Farma. Tá jej spoľahlivo vykrýva neraz vrtkavý čas v druhom večernom slote, kde je pre televízie najcennejšou možnou súčasťou programu práve fungujúci denný formát, podobne, ako podvečer.

Nie je tak prekvapením, že Markíza ostáva svojej reality šou verná už od roku 2011 a napriek postupnému poklesu sledovanosti sa stále snaží držať jej atraktivitu na nadpriemernej úrovni. Práve s touto motiváciou urobila televízia vo Farme vlani výrazné zmeny, na ktoré nadviaže aj teraz.

Ako je už dlhodobo známe, v šou bude naďalej pokračovať jej nová moderátorka Eva „Evelyn“ Kramerová, zároveň opäť angažuje celebrity, od ktorých si bude sľubovať ešte výdatnejšiu dávku správ o reality šou v bulvárnych médiách. Opäť k tomu rozdelí hráčov na dva tábory – tentoraz na východ a západ, pričom aj pre túto sériu chce predstaviť novinky.

Televízia naznačila, že v novej sérii chce ešte zvýšiť náročnosť úloh, s ktorými sa budú musieť farmári popasovať. Pribudnúť tak majú ťažšie úlohy, ale aj nové pravidlá, ktorými tak Markíza znovu obmení koncept formátu.

Markíza s novou Farmou počíta od septembra, s nakrúcaním tak opäť musí rátať od polovice leta. Napriek tomu ešte ani v týchto dňoch nemá skompletizovanú zostavu všetkých hráčov, ktorých do šou nasadí. Prostredníctvom rýchlej výzvy aj televíznych spotov aj aktuálne hľadá súťažiacich do novej série.

Čítať viac...
Nahor