Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme detaily novinky o chudnutí Najväčší víťaz: Touto šou chce Markíza nadviazať na úspech Extrémnych premien!

Markíza spustila nábor súťažiacich, takto by mala šou prebiehať.

Jesenný úspech šou Extrémne premeny motivoval Markízu v skorom návrate chudnutia na obrazovku. Nakoľko si na nové vydania Extrémnych premien bude musieť, vzhľadom na náročnú výrobu, počkať najskôr do roku 2019, pripravuje novinku, ktorá by sa do vysielania mala dostať budúci rok.

Nová šou o chudnutí, Najväčší víťaz, bude postavená na odlišnom koncepte ako Extrémne premeny. Kým tie sledujú premenu každého účastníka v priebehu jedného roka, pričom v každom dieli sa venujú jednému príbehu, novinka bude sledovať úsilie všetkých účastníkov spoločne.

Ako sme už informovali, Markíza by sa so šou Najväčší víťaz mala vrátiť ku jednoduchším konceptom programov o chudnutí známych z minulosti a nakoniec sa tak aj stane. Televízia totiž využije formát The Biggest Loser, ktorý v minulosti produkovala aj Slovenská televízia.

Markíza už zháňa skupinu účastníkov, ktorá podľa prvých informácií opustí svoje domovy a vydá sa na niekoľkomesačný kemp, kde bude chudnúť pod dohľadom trénerov. Trvať by mal približne tri mesiace, podobne ako reality šou Farma postavená na obdobnom princípe. Účastníci by sa tak pasovali s inými podmienkami ako tí z Extrémnych premien, ktorí svoju premenu absolvovali v prirodzenom prostredí.

Vtedajšia STV vysielala licencovaný program The Biggest Loser na jeseň 2006 pod názvom SuperTelo. V minulosti sa už chudlo podobne aj na Joj, avšak v kontroverznejšej verzii a na dedine. V roku 2013 presťahovala súťažiacich na Sihlu, keď chudli u rodiny Bučkovcov, ktorá sa v tom čase tešila popularite. Vznikla z toho šou Slnko, seno, slanina, ktorá však bola príliš už aj na zvyknutých divákov a Joj po skončení neúspešného projektu s podobným typom programov skoncovala.

Čítať viac...
Nahor