Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chce na Bez servítky staviť aj v hlavnej sezóne: Začalo jej však padať hlbšie ako Kukučka!

Bez farmárov jej relácia prestala fungovať.

Zámer posilniť podvečer špeciálnymi sériami Bez servítky v úvode roka Markíze vyšiel. Rovnno tri týždne vysielala špeciály so súťažiacimi zo šiestej Farmy, pričom sa rozhodla v špeciáloch pokračovať aj v ďalších týždňoch.

Aj keď to televízia naplno odhaliť nechcela, Bez servítky chce o 18-tej zastabilizovať. S kuchárskou šou podľa našich informácií ráta nielen počas celého februára, ale vstúpiť s ňou chce aj do hlavnej sezóny, keď ju plánuje podľa jej prvých plánov vysielať i celý marec. 

Nateraz sa tak nepotvrdzujú vyjadrenia Markízy o tom, že v accesse plánuje pokračovať so sériami Susedské a Rodinné prípady. S oboma dosahovala na jeseň podpriemerné výkony a tak sa ani neočakávalo, že by ich v hlavnej sezóne skutočne nasadila.

Markíza chce pokračovať s Bez servítky v čase, keď sa šou prepadla na najhlbšie hodnoty z predošlej jesene. Relácia okamžite spadla po ukončení sérií s exfarmármi, vydania so superstáristami sa hýbu len okolo hlboko podpriemerných 14 – 16 %. Takéto výkony nedosahovala ani Kukučka, v najslabších časoch do takýchto vôd padali spomínané série. Horšie na tom už bol len Majster pekár stiahnutý po druhej časti, s ktorou padol k blízkosti 10 %.

Podľa informácií Mediálne.sk sa opäť vrátia do Bez servítky farmári, teraz ako podpora prichádzajúcej siedmej série reality šou. Variť tiež budú pilčíci zo seriálu Chlapi neplačú a tiež herci z Hornej Dolnej.

Čítať viac...
Nahor