Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza bez Hornej Dolnej posilnila, s komédiou výrazne rástla! Inkognito udržalo prvenstvo

Medzi menšími večer opäť vyskočila Wau.

Tri pondelky nechá Markíza oddýchnuť Hornú Dolnú, kým ju do jej tradičného okna vráti s premiérovými časťami. Ako sme už informovali, komediálny seriál sa vráti od novej sezóny v pondelok 4. septembra, kedy televízia odštartuje už jeho šiestu sériu.

Markíza si bez Hornej Dolnej poradila lepšie ako s ňou. Komédia Skús ma rozosmiať ju dostala pod sedem ratingov, vďaka čomu v podieli vyskočila až pod 24 %. Hornej Dolnej sa darilo výrazne menej, neraz skončila pod priemerom Markízy. Inkognito napriek posilneniu konkurencie ostalo vpredu, prvé vydanie malo prekročiť 7 % s podielom pod 23 %. Nasledujúca časť už klesla na takmer 20 %, vedenie prebrala Markíza.

Medzi menšími komédia Uviaznutí v raji na Plus uhrala 5 %, Dajto s Inváziou 5 % podliezlo. Darilo sa opäť Wau, ktorej kriminálky CSI podliezli 4 a až 5 %, Láska na druhý pokus na Doma zaostala výkonmi pod 3 %.

Podvečer sa opäť vyrovnal, Susedské prípady podliezli 19 %, podobne na tom bola aj Súdna sieň. S hlavným spravodajstvom sa vyššie o pár desatín ratingu dostali Televízne noviny, ktoré prekročili v podieli 26 %, Noviny na ne stratili pre neskorší vysielací čas podielovo s hodnotou cez 22 %. V celkovom publiku však viedli o približne 50-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie, Markíza vďaka filmu aj Televíznym novinám otočila pondelňajší prime-time vo svoj prospech a tentokrát ho vyhrala.

Čítať viac...
Nahor