Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza aj tento rok otvorí svoje dvere

TV Markíza oslávi už čoskoro neuveriteľné 17. narodeniny. Aj tento rok otvorí svoje dvere divákom, čo je rovnako 17 ročná tradícia. Tento rok hrozilo, že televízia v rozpočte na túto akciu nenájde peniaze. Nakoniec sa však v poslednej chvíli rozhodla tradíciu zachovať, čo je zrejme zásluha generálnej riaditeľky Zuzany Ťapákovej, ktorá stála za myšlienkov Dňa otvorených dverí od prvého ročníka. Ťapáková je súčasťou manažmentu televízie od jej vzniku a po ochode Václava Miku sa stala generálnou riaditeľkou.

 

Deň otvorených dverí sa uskutoční približne o týždeň neskôr ako bývalo zvykom – v sobotu 24. augusta 2013 od 9.00 do 16.00 hod.

Najväčším lákadlom bude zrejme autogramiáda hviezd najsledovanejšieho seriálu Búrlivé víno, ktorý už niekoľko mesiacov Markíza úspešne vysiela. Návštevníci sa tak budú môcť naživo stretnúť napríklad s Nelou Pociskovou, Jurajom Lojom, Braňom Deákom alebo Marošom Kramárom, získať ich autogram či spoločnú fotografiu. V areáli TV Markíza by sa mali nachádzať aj ďalšie herecké tváre z ostatných televíznych projektov ako Jozef Vajda, Anna Šišková,  Alexander Bárta, Elena Podzámska, či Dominika Kavaschová. Svoje podpisy budú rozdávať aj známi moderátori a redaktori markizáckych relácií.

Organizátori pripravili aj bohatý program na pódiu, kde odznejú hity skupín Tublatanka, Vidiek či Peter Bič Project. Zaspieva aj hviezda seriálu Búrlivé víno Nela Pocisková, svoj letný hit naživo predstavia Eva Máziková a Thomas Puskailer, hip-hopoví nadšenci sa zas môžu tešiť na skupinu AMO & Band, či na Laciho Strikea s unikátnym tanečno-hudobným predstavením. Na pódiu vystúpia finalisti SuperStar a Hlasu Česko Slovenska.

Televízia plánuje aj živé vstupy do vysielania počas celého dňa.

Pre návštevníkov Dňa otvorených dverí bude k dispozícii veľké parkovisko pred areálom televízie a tiež bezplatná kyvadlová doprava, ktorá bude od 8.00 do 17.00 premávať v 10-minútových intervaloch spod Mosta SNP.

 

Foto: Redakcia

Čítať viac...
Nahor