Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza aj Joj v utorok klesli, Šťastný domov a Nikto nie je dokonalý vlažné! Na vrchole dňa správy

Doma po nástupe vianočných filmov rastie v druhom večernom pásme, v utorok sa dokonca dostala aj do pozície dvojky na trhu.

Utorňajší program na hlavných komerčných staniciach výrazne nelákal. Šťastný domov nezopakoval úspech spred týždňa, keď teraz spadol pod 7 ratingov a v podieli uhral 19,5 %. Spadla aj relácia Nikto nie je dokonalý, ktorá už zaradila iba zostrih z minulých dielov, šla pod šesť ratingov s podielom pod 17 %. Napriek tomu mala celkovo o málo viac divákov, pozrieť si ju malo vyše 380-tisíc, Šťastný domov bol pod touto hranicou. Farma bola vo svojom čase jasným lídrom, v podieli atakovala 21 %.

Medzi menšími stanicami sa úspech podaril Dome. V čase vysielania Farmy sa zaradila za svoju staršiu sestru, keď bola dvojkou na trhu s vianočným filmom Vianočné prianie a podielom 8 %. Joj sa v tom čase nedarilo s Profesionálmi, ktorí mali prepadnúť pod túto hranicu. Filmu na Doma sa dokonca darilo viac ako predošlej hlavnej telenovele Nekonečná láska, ktorá pri nižšom ratingu dosiahla podiel cez 2 %. Vyššie bola Plus s filmom Prenasledovaná susedom a podielom pod 7 %, film 96 hodín: Odplata sa hýbal okolo 5 %. Wau dosiahla nadpriemer s klasickými kriminálkami, dostali ju pod 5 % a dvakrát nad 4 %.

Rodinné prípady podvečer dosiahli podiel 23,5 %, ďaleko zaostala Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá prepadla s podielom cez 12 %. Na chlp vyrovnané mali byť v komerčnej cieľovke hlavné spravodajstvá, podielovo Televízne noviny šli nad 26 %, Noviny pre neskorší vysielací čas na 25 %. Relácie spoločne obsadili čelo utorka. V celkovom publiku však dominovali Noviny, ktoré sa stali aj najsledovanejším programom dňa, vybrať si ich malo pod 620-tisíc divákov, Televízne noviny vyše 513-tisíc.

Čítať viac...
Nahor