Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza aj Joj v pondelok rástli, Horná Dolná na čele dňa! Inkognito valcovalo v celkovom počte divákov

Horná Dolná s druhou reprízou posilnila, v 12+ potvrdzuje veľkú stratu divákov oproti predošlým rokom.

Markíza s reprízou Hornej Dolnej dokázala vyhrať pondelok. Komediálny seriál medzitýždenne stúpol s ratingom pod 8 % a v podieli tesne prekročil 24 %. Bol najsledovanejším programom dňa u mladších divákov. Inkognito v tejto cieľovke sledovalo 7,5 % divákov s podielom o málo nad 23 %, pričom ovládlo deň v celkovom počte divákov. Hornú Dolnú predbehlo o takmer 150-tisíc divákov, pričom sa stalo najsledovanejším programom dňa v 12+. V minulosti bola v univerzálnej cieľovke silná práve Horná Dolná, od minulého roka začala výrazne padať.

V druhom večernom pásme viedla Farma s podielom pod 25 %, reprízové Inkognito sa dostalo na 22 %. Na menších ešte pred tým vystrelili Profesionáli, ktorí dosiahli share až nad 9 %, nasledujúci film Rokerky na Plus sa dostal pod 5 %. Neďaleko neho bola Wau s Kosťami a CSI Las Vegas, kriminálky dosiahli podiely vyše 4 a 4,5 %. Predbehli tak Nekonečnú lásku na Doma, tá sa hýbala len tesne nad 4 %. Najvyššie bolo po skončení Profesionálov Dajto s filmom Zabijaci a podielom pod 6 %.

Rodinné prípady podvečer podliezli 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa prepadla s podielom len takmer 14 %. Medzi spravodajstvami vyhrali Noviny, v podieli podliezli 25 %, Televízne noviny prekročili 23 %. V celkovom počte divákov na Noviny stratili okolo 100-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor