Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza aj Joj s veľkými filmovými kompilátmi k vianočnému programu! Pozrite si ich

Kým Joj upútava na svoje každoročné klasiky, Markíza stavila vo veľkom prome na premiéry.

V priebehu ostatného víkendu Joj aj Markíza postupne nasadili do vysielania vianočné identy a v ich promo blokoch sa už začínajú objavovať klasické každoročné veľké kompiláty vyskladané z ich hlavných sviatočných titulov. Spoločným znakom oboch kompilátov je snaha nájsť podobné prvky a scénky vo filmoch, prostredníctvom ktorých obe televízie dotvárajú príbeh upútaviek s vlastným posolstvom.

Joj tento rok vo svojej hlavnej upútavke k Vianociam nedáva dôraz na názvy filmových titulov, ktoré počas sviatkov ponúkne. Väčšinu z nich televízni diváci spoznajú na prvý pohľad. Hlavným posolstvom televízie v kompiláte je, že každý dostane minimálne jeden darček a to Vianoce bez reklamy. Promo je vyskladané zo snímok Sám doma, Doba ľadová, Zúbková víla a klasickej Snehulienky a sedem trpaslíkov. Joj tiež nasadila vianočné kompiláty filmových titulov na Plus a na Wau. Nájdete ich na konci článku. Pluska sa profiluje ako akčná, Wauka ako romantická.

Vianočný filmový kompilát Joj

Markíza postavila svoje veľké promo na filmových premiérach, ktoré počas týchto Vianoc ponúkne. Promo spája motívy snímok s heslom Zázračné Vianoce, ktoré Markíza pre tento rok používa. O tom, že na Vianoce sa dejú najväčšie zázraky, sa budú môcť diváci presvedčiť vo filmoch ako Happy Feet 2, Kúzelná opatrovateľka 2, Evan všemohúci, Arthur zachráni Vianoce, ale aj „vynovený“ E.T. Mimozemšťan. Na tieto sviatky sa vráti aj klasika Nekonečný príbeh, avšak v programe Joj. V prípade filmovej ponuky lídra môžeme očakávať ďalšie filmové kompiláty. Doma už od konca novembra promuje svoje predvianočné sobotné okno Vianočné objatia. Zdôrazňuje ho aj vo svojom vianočnom idente. Promo nižšie.

Vianočný filmový kompilát „Premiérové Zázračné Vianoce“ Markízy

Vianočné objatia na Doma

Akčné Vianoce na Plus

Romantické Vianoce na Wau

Čítať viac...
Nahor