Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza aj Joj reagujú na tragickú smrť Ivety Bartošovej – pozrite si zmenený program

Obe komerčné televízie pripravujú už dnes špeciálne vysielanie o Ivete Bartošovej. Markíza chystá večerný špeciál v spolupráci s Novou, ako prvá mimoriadne vysielanie prinesie Joj.

Joj sa Ivete Bartošovej začne venovať už vo svojom prvom spravodajskom bloku od 16:25. Mimoriadne plánuje prehodiť spravodajskú reláciu Noviny o 17 so šoubizovou reláciou Topstar, práve tá bude tragickému úmrtiu speváčky venovaná. Popoludňajšie správy tak odvysiela už pred pol piatou, po nej, pravdepodobne okolo 16:45 zaradí Topstar Extra. O 21:30 odvysiela špeciál Slovensko naživo venovaný Bartošovej, po ňom zreprízuje dokument Barrandovu Pravdivý príbeh Ivety Bartošovej.

Sledovanosť: Špeciály o Bartošovej sledovali na Slovensku aj v Česku milióny divákov

Práve doň zaradí svoju špeciálnu reláciu Markíza. Tá chystá špeciál o Ivete Bartošovej odvysielať o 21:40 po Búrlivom víne. Pôjde o 40-minútovú mimoriadnu reláciu, ktorú televízia prinesie spoločne s českou Novou. Pod tú patrí aj bulvárny web Prásk.cz, s ktorým pravdepodobne bude česká strana pri výrobe špeciálu spolupracovať. V oboch televíziách budú pripravené štúdiá, vysielanie by malo začať aj skončiť zo Záhorskej Bystrice, medzitým sa presunie do pražského štúdia, kde bude pravdepodobne sústredených najviac hostí. Okrem rozhovor Markíza prinesie aj niekoľko reportáží. Rodinné prípady z programu vypadnú.

Foto: vysielanie TV Markíza

Čítať viac...
Nahor