Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza aj Joj odhalili najväčšie filmové jesenné ťaháky: Takéto premiéry prinesú! (+kompiláty)

Tradičnou súčasťou hlavnej sezóny oboch staníc budú aj filmové premiéry, známe sú tie najväčšie pre najbližšie týždne a mesiace.

Už na konci týždňa odštartuje jesenná sezóna, v ktorej si opäť zmerajú sily Markíza s Joj. Okrem množstva premiérovej pôvodnej tvorby chystajú televízie v priebehu celej sezóny odvysielať aj množstvo filmových premiér, pričom už odhalili tie najrezonujúcejšie pre najbližšie obdobie.

Markíza filmové premiéry odštartuje už túto sobotu pokračovaním snímka Jack Reacher, s podtitulom Nevracaj sa (2016). Na premiéru, v ktorej hlavnú úlohu stvárňuje Tom Cruise, nadviaže hneď v nedeľu česká komédia Špunti na vodě (2017), ktorá bude konkurovať nástupu siedmej série Česko Slovensko má talent na Joj.

V sobotu 8. septembra nasadzuje Markíza dobrodružnú premiéru Stratení v Karibiku (2017), o týždeň neskôr zas ráta s akčnou drámou Spojenci (2016) s Bratom Pittom.  Z ďalších premiér Markíza odhalila napríklad dobrodružný akčný film Legenda o Tarzanovi (2016), v ktorom sa objavil aj Samuel L. Jackson, ten si rovnako zahral aj v akčnom trileri xXx: Návrat Xandera Cagea (2017), kde hrá tiež Vin Diesel.

Na Markíze nebude ani na jeseň chýbať žáner dramatických filmov, tentokrát s premiérou Únos (Kidnap, 2017) v hlavnej úlohe s Halle Berry, ktorej unesú syna. Do slovenského prime-time sa k tomu vráti Lucas Till, ktorý v lete neuspel na Joj v úlohe nového MacGyvera, tentoraz sa predstaví vo filme Monster Trucks (2016). Na Vianoce by k tomu mala mať Markíza pripravenú premiéru jej vlastnej rozprávky nakrútenej v koprodukcii s Českou televíziou Tri želania (2017). Kinopremiéru mala uplynulé sviatky, zahrali si v nej aj Marián Slovák, Lukáš Latinák, Ivan Romančík alebo Jan Vondráček či Jitka Čvančarová.

Joj spustí sériu premiér v nedeľu 9. septembra proti štartu štvrtej série Tvoja tvár znie povedome akčnou komédiou Centrálna inteligencia (2016) s Dwayneom Johnsonom, pokračovať má ďalšiu nedeľu akčným trilerom Jason Bourne (2016), v ktorom hlavnú úlohu stvárnil Matt Damon.

Z komédií má Joj pripravené snímky Šéfka (2016) s Melissou McCarthy a Dieťa Bridget Jonesovej (2016), detských divákov zas budú mať zabaviť animované premiéry Spievaj! (2016) a Tajný život maznáčikov (2016).

Jednou z hlavných premiér Joj bude kinosnímka Sedem statočných (2016) s Denzelom Washingtonom alebo Chrisom Prattom, žáner fantasy zastúpia snímky Warcraft: Prvý stret (2016) či Lovec: Zimná vojna (2016) s Chrisom Hemsworthom. Joj ráta aj s historickým dobrodružným filmom s Jack Hustonom a Morganom Freemanom Ben Hur (2016).

Čítať viac...
Nahor