Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza a Nova angažujú aj Daru Rolins! Spolu sedem celebrít ich bude stáť neuveriteľný honorár!

Až päť kaučov a dvoch moderátorov bude mať spevácka show Hlas Česko Slovenska! Pre Markízu a Novu to bude znamenať vyplatiť až sedem mastných honorárov. Pri tomto type show býva v zahraničí zvykom štvorčlenná porota a jeden moderátor.

Markíza s Novou predstavili kompletnú porotcovskú a moderátorskú zostavu svojej speváckej show Hlas Česko Slovenska. Do kresiel kaučov usadnú opäť Pepa Vojtek, Michal David a Dara Rolins, pribudnú Marta Jandová a Majk Spirit. Show budú opäť moderovť Leoš Mareš a Tina. Televízie tak budú musieť vyplatiť až sedem mastných honorárov, čo môže show predražiť. Je to prekvapením s ohľadom na šetrenie, ktoré v Nove a v Markíze prebieha. Televízie však zrejme reagujú na ohlásenú show X Factor Slovensko a musia rozpočet navýšiť. Obe televízie intenzívne bojovali o kaučov a podľa našich informácií ponúkali vyšší honorár ako konkurencia. Celkovo by mali Markíza a Nova kaučom a moderátorom vyplatiť približne pol milióna eur! Je to výrazná časť rozpočtu! Honoráre pre jednotlivých kaučov a moderátorov sa pohybujú v rozmedzí od 50 do 100 tisíc eur. Časť sumy budú vyplácať aj mediálnym plnením – reklamou pre koncertné turné a albumy kaučov.

Konkurenčná JOJ zatiaľ zostavu pre svoju show X factor nemedializovala, podľa našich informácií prebiehajú finálne rokovania.

Čítajte aj: Búrlivé víno a Chlapi neplačú dostanú prestávku, Markíza po sviatkoch upraví štruktúru!

Neprehliadnite: Hlas Česko Slovenska – Rytmus končí! Málil sa mu honorár!

Foto: Markiza.sk

Čítať viac...
Nahor