Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza a Nova potvrdili našu exkluzívnu informáciu – Hlas pôjde v stredu!

Televízie Markíza a Nova oficiálne predstavili podrobnosti o speváckej show Hlas, ktorú budú spolu vysielať od marca. Oficiálne potvrdili informáciu, ktorú sme priniesli ako prvý portál pred niekoľkými dňami, že Hlas sa vyhne konkurencii X Factoru a bude sa vysielať v stredu. Vieme prví: Poznáme vysielací deň Hlasu Česko Slovenska. Stretne sa s X Factorom?

Spevácka show Hlas sa tak bude vysielať v slote, kde Markíza v minulom roku vysielala Modré z neba. Tento rok v stredu vysiela Búrlivé víno. Svoj úspešný seriál bude Markíza vysielať aj naďalej 4x do týždňa, opäť tak obsadí aj piatkový večer, ktorý Markíza vyhradila akčným filmom. Po krátkom čase tak opäť mení žáner. V nedeľu proti X Factoru nasadí Markíza spočiatku filmy, nie je však vylúčené, že by stihla v priebehu šou ešte nasadiť svoj nový seriál Doktori, ktorý by podľa našich informácií už mala vyrábať. JOJ bude Hlasu v stredu večer pravdepodobne konkurovať naďalej Panelákom a s najväčšou pravdepodobnosťou novými časťami seriálu Kosti. Doma vysiela v stredu kriminálku Odložený prípad, Dajto a Jednotka filmy a stanica Plus pravdepodobne vymení Kosti za iný seriál.

Hlas budú opäť moderovať Tina a Leoš Mareš, koučov bude až päť – Dara Rolins, Marta JandováMichal David a Pepa Vojtek, nováčikom bude Majk Spirit. Show bude mať niekoľko zmien a noviniek oproti prvému ročníku, vysielať sa bude viac castingových epizód a diváci uvidia len 4 priame prenosy. Hlas prinesie hneď niekoľko noviniek, medzi najvýraznejšie patrí špeciálne porotcovské dvojkreslo, na ktorom budú sedieť obe dámy z poroty Hlasu a vytvoria tak spoločný tím. Po novom si budú môcť jednotlivé tímy kradnúť spevákov medzi sebou, zmenou prebehne aj priebeh samotných finálových kôl, v ktorých sa aj pre skrátenie ich počtu už od začiatku objaví celá šestnástka finalistov.

Čítať viac...
Nahor