Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza a Joj v stredu vyrovnané, Som mama naďalej drží divákov! S druhou časťou bola dosiaľ najvyššie

V tretí týždeň novej sezóny sa darilo obom seriálom cieleným na ženy, po Sestričkách stúpla aj Som mama.

Televízie sa túto stredu dorovnali. Dobre vedieť sa dostalo na úroveň pod 7 ratingov, čím podielovo kleslo pod 20 %, Som mama pokračovala druhým najlepším ratingom od štartu s 6,5 % a podielom tesne nad 19 %. S druhou epizódou pritom vylepšila aj výkon z úvodného týždňa, keď sa dostala dosiaľ najvyššie nad 6 % a podielovo šla hneď pod 22 %. Farma štartujúca uprostred druhej epizódy Som mama uhrala rating 5,5 % s podielom cez 21 %.

Z menších staníc sa najviac darilo Profesionálom na Plus, ktorí prekročili 6 %, nasledovné premiérové Akty X už zahrali len vlažne s približne 3 %. Plus však alternovala Wau, ktorá bola najsilnejšou menšou stanicou večer, keď s kriminálkami Kosti, CSI Miami a Vtierka Castle uhrala postupne dvakrát okolo 5 a raz hneď 6,5 %. Neželaná nevesta na Doma šla na 4 a cez 5 %, Spy Game na Dajto prekročilo 4 %.

Podvečer sa na 18. hodinu vrátila premiéra šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá však po zaradení Hoď svišťom v pondelok a utorok napodobnila čísla sitkomu podielom okolo 6 %. Oteckovia už však nevyskočili nad štyridsiatku, atakovať mali 38 %. Televízne noviny zato porástli hneď nad 32 %, spravodajské pásmo Joj je pre podvečerné neúspechy oslabené, Noviny mali ísť pod 18 %. Už aj v celkovom publiku s náskokom viedli Televízne noviny, ktoré malo sledovať cez pol milióna divákov, Noviny ich mali mať 410-tisíc.

Čítať viac...
Nahor