Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza a Joj v stredu vyrovnané, Oteckovia vystrelili ešte vyššie! V celkovom publiku už predbehli aj hlavné spravodajstvá

Joj ukončila vysielanie posledného premiérového seriálu v tejto sezóne, Za sklom 2 bolo vo finále vyrovnané s Chart Show.

V stredu večer sa priemerne najtesnejším lídrom stalo finále druhej série Za sklom, ktoré si pozrelo celkovo 6,7 % divákov s podielom 20,8 %. Viac ku kriminálke v tomto článku. O vyše tretinu dlhšia Chart Show sa drží na podobných číslach, dosiahnuť mala rating 6,6 % s podielom okolo 22 %. V čase Za sklom si programy pozíciu tesného lídra vymieňali. Veľký balík od presunu na stredy vôbec nefunguje, skončil hlboko len pod desiatimi percentami.

Darilo sa menším staniciam, Plus opäť vyskočili Profesionáli, dostali sa pod 8 %, nasledovný film Za nepriateľskou líniou 2 šiel cez 4 %. Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo pod 6 a až nad 7 %, seriály rastú v týchto dňoch aj Wau, kriminálky jej v stredu vyniesli podiely pod 5, 5,5 a pod 6 %. O niečo vyššie sa držalo Dajto s filmom Svetová invázia a priemerným podielom pod 6 %.

Oteckovia Markíze podvečer vyskočili ešte vyššie, dotiahli sa až pod hranicu extrémnych 44 %. Boli blízko doterajšiemu rekordu z apríla. Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla s 10 %. Televízne noviny sa dostali pod vysokých 32 %, Noviny sa prehupli cez 22 %. V celkovom publiku boli programy vyrovnané, hýbali sa okolo hranice 420-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa suverénne stali Oteckovia, dokonca sa na čelo dňa ťahali aj v celkovom publiku, keď preskočili hlavné spravodajstvá s pod 430-tisíc divákmi. Vyššie už boli len servisy o počasí Markízy a Joj.

Čítať viac...
Nahor