Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza a Joj si tento týždeň večer dýchajú na chrbát, držia sa pri sebe! Spravodajstvá sa u mladých dorovnali

S večernými programami sa tento týždeň televízie dorovnali, víkend vyšiel lepšie Markíze.

V prime-time sa tieto dni televíziám darí podobne. Striedavo nasadzované filmy a pôvodné programy dosahujú aktuálne obdobné výkony, pričom nezáleží, na ktorej stanici bežia. V pondelok bola najprv v tesnom vedení Joj s Inkognitom a podielom takmer 20 %, s jeho blížiacim sa koncom sa však do vedenia začala dostávať Markíza s filmom Podfukári, ktorí so svojou dĺžkou dosiahli share 21 %. Ratingovo boli programy vedľa seba. Reprízové Inkognito uhralo share cez 17 %.

V utorok si pozíciu lídra striedal film Joj Matky rebelky s podielom pod 18 % so Zámenou manželiek na Markíze, ktorá prekročila 17 %. Následná časť šla cez 17 %. V stredu sa vyrovnane s Markízou darilo Prázdninám, ktoré atakovali 16 %, film Markízy Unesená rástol až s príchodom Veľkého balíka ( vyše 11 %) a nakoniec prekročil share 17,5 %.

Počas víkendových večerov bola vpredu Markíza, Manžel na hodinu prekročil 17,5 %, kým Všetko, čo mám rád šlo pod 16 %, v sobotu vyskočila Markíze Dovolenka za trest s podielom pod 24 %, Joj prepadla s filmom Divoká dvojka a podielom len 12,5 %. Markíze vyšiel aj nedeľný film Bojová loď pri podieli 23,5 %, zo všetkých spomínaných večerných programov pritom dosiahol najvyšší rating, pod 7 %. James Bond: Casino Royal priniesol Joj share pod 16 %.

Žiadna zmena nenastala podvečer, kde sa naďalej nedarí Moja mama varí lepšie ako tvoja, pokračovať pritom bude aj na jeseň proti Oteckom. Spravodajstvá sa v komerčnej cieľovke taktiež ako večerný program držia tento týždeň vedľa seba, rozdiely sú minimálne. V univerzálnom publiku naďalej vedú Noviny.

Titulná foto: Bojová loď

Čítať viac...
Nahor