Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza a jej tajné plány: Pripravuje veľkú náhradu za Modré z neba!

S odchodom moderátora Vila Rozborila z Markízy sa jednoznačne spája zrušenie jeho dlhoročnej relácie Modré z neba. Napriek tomu, že relácia bola na pomery nového vedia Markízy nákladná, televízia sa rozhodne nechce vzdať relácie, v ktorej by pomáhala ľuďom. Vo veľkom sa vraj uvažuje o návrate formátu Bailando.

Veľmi intenzívne sa zaoberajú myšlienkou na realizáciu tanečnej šou Bailando. Mali na ňu od divákov pozitívne ohlasy. Projekt je ideálny v tom, že je akousi kombináciou úspešných programov Let´s Dance a Modrého z neba,“ povedal pre Topky.sk neznámy zdroj z televízie.

Medzi hlavných adeptov, ktorí by sa mohli ujať moderátorského miesta patri jednoznačne Adela Banášová. „V hre je Adela Banášová. Ona sa síce z veľkých projektov stiahla, no nikdy sa netajila tým, že jediný výpravný formát, na ktorý by sa nechala nahovoriť, je Let´s Dance. No a Bailando je veľmi podobné,“ dodal zdroj pre Topky.

Bailando vysielala Markíza na jar 2007, moderátormi boli vtedy Kveta Horvátová a z Markízy odídený Vilo Rozboril. Šou patrila medzi jasných lídrov nedeľného večera, počas ktorého sa vysielala, dosahovala podiely medzi 40-50 %. V polovici roku 2011 Markíza ohlásila zakúpenie licencie pre druhú sériu tejto šou. Keď sa pre tento formát rozhodne, môžeme ho tak očakávať už na jeseň tohto roka.

Čítať viac...
Nahor