Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza a jej plány s ďalšou Farmou: Vyrukuje s ňou v lete alebo až na jeseň?

V čase bežiacej ôsmej série spustila televízia hľadanie nových hráčov do ďalšieho ročníka.

Markíza spustila náborovú kampaň do v poradí už deviatej Farmy, ktorú označuje prívlastkom „letná“. Prípadným záujemcom dáva najavo, v akom období roka by sa do svojho dočasného domova na schátranom statku presťahovali, spustí však v lete aj jej vysielanie?

Televízia až netradične masívne hľadanie nových hráčov. Intenzívne záujemcov mobilizuje priamo počas vysielania reality šou, taktiež v ďalšom vysielaní a na sociálnych sieťach. Súťažiacich do deviatej série bude vyberať po celom Slovensku, keď chystá až 16 kastingov v pätnástich slovenských mestách.

Napriek prívlastku letná by sa však Farma mala stať jedným z hlavných programov jesennej štruktúry televízie. Markíze už na jar pomohla stabilizovať dôležité sloty a napriek historicky slabším číslam dosahuje úroveň, sa televízia vyhrabala z podpriemerov, ktoré dosahovala do jej nástupu.

Markíza by deviatu Farmu mohla vo vysielaní rozbehnúť v priebehu augusta a potiahnuť ju do decembra. Nakrúcanie novej série Markíza môže stihnúť už počas júla. Prvú fázu kastingov uzavrie začiatkom júna, pričom už tradične po nej nasleduje druhé kolo, kedy televízia triedi záujemcov.

Čítať viac...
Nahor