Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Marekovi Vašutovi trpiacemu depresiami darovali v RTVS revolver

Nestalo sa tak pri tom zámerne. V jeho rukách mala skončiť fľaša s alkoholom.

V ostatnom vydaní relácie Nikto nie je dokonalý sa populárnej dvojici Junior a Marcel ich nadhľad a invenčnosť nevyplatili. Aj keď moderátori zväčša dokážu pri svojom takmer bezhraničnom vtipkovaní držať mieru empatie na vysokej úrovni, tento raz tomu tak nebolo.

Ako už býva zvykom, dvojica na konci každého vydania relácie daruje svojim hosťom originálny darček. Ostatný utorok u seba hostili speváka Petra Nagya a herca Mareka Vašuta. Moderátori si pre herca, o ktorom je známe, že trpí depresiami a dokonca sa predávkovaním liekov pokúsil o samovraždu, pripravili „pravú tibetskú whisky vypálenú výlučne z jačieho trusu“. Napriek tomu, že herec vysadil tvrdý alkohol už pred rokmi, koňakom či jemnou whisky občasne nepohrdne. Tej sa však pohotovo chopil pravý východniar Nagy. Ťažko povedať, či by svoj fór zopakoval, keby vedel, aký darček čakal naňho. Junior totiž vzápätí vytiahol revolver zapichnutý v rolke toaletného papiera. Ten nakoniec skončil v rukách herca.

junior revolver

Junior totiž vzápätí vytiahol revolver zapichnutý v rolke toaletného papiera. Ten nakoniec skončil v rukách herca.

Otázka znie, kde v takomto prípade hľadať hranice zmyslu pre humor a čistej nevhodnosti. To, že hosť prijme dar s kŕčovitým úsmevom, ešte neznamená, že má chuť strieľať do vzduchu od radosti. Ak sa do relácie chystá človek, ktorý v snahe šíriť osvetu otvorene hovorí o svojich depresiách, netají sa pokusom o samovraždu a ani tým, že boj nad svojou chorobou ešte stále nevyhral, ťažko si predstaviť, že najvhodnejším darčekom preňho bude strelná zbraň či alkohol. A vôbec, že podobný dar v takomto prípade pripravíte pre ktoréhokoľvek z hostí. Ani zo „srandy“. Ako sa totiž opäť ukázalo, náhoda si vie tiež poriadne vystreliť. No nie zo seba.

šéfredaktor Mediaboom.sk

Čítať viac...
Nahor