Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Marcin a Vajda tvárami JOJ! Aké projekty dostanú?

Iba nedávno sa v bulvári objavila znienka o tom, že Peter Marcin bude účinkovať v projektoch TV JOJ. Donedávna sme ho mohli vidieť v projektoch verejnoprávnej televízie, predtým na obrazovkách Markízy. Tam doteraz reprízujú relácie Uragán a Hurikán na stanici Doma. Peter Marcin sa však v budúcom roku bude objavovať na obrazovkách Jojky. Konkrétne v komediálnom seriáli Profesionáli, kde by mal hrať úplne novú postavu. Nebude to však jeho jediná úloha, na Kolibe pripravujú aj ďalší seriál, v ktorom by sa mal Marcin objaviť v jednej z hlavných úloch. Podrobnosti zatiaľ televízia neprezradila.

Seriály JOJ posilní aj Jozef Vajda, ktorý zažiaril v jojkárskom seriáli Hoď svišťom, kde si zahral podnikateľa Boja. Táto postavička doslova zľudovela. Aj Vajda by sa mal stať nových členom tímu pokračovania seriálu Profesionáli a účinkovať bude rovnako tak v novom projekte, ktorý JOJ pripravuje s jednou z českých komerčných televízií. Ani v tomto prípade však podrobnosti nie sú známe.

JOJ chce v budúcej sezóne staviť na návrat komediálneho žánru. Okrem Profesionálov chystá voľné pokračovanie „Partičky“ v podobe nového situačného sitkomu Kukátko  a pravdepodobne dva ďalšie komediálne projekty, ktoré by sa mali objaviť v priebehu budúceho roka. Okrem nich chystá JOJ podľa našich informácií aj tri nové dramatické seriály (potvrdený je iba seriál Tajomstvo rodiny), pokračovať by mal aj aktuálne vysielaný seriál Dedičstvo a seriál Panelák, pričom oba by mali taktiež ponúkať aj humor. Spolu by tak JOJ mala v roku 2014 vysielať minimálne sedem seriálových titulov. Väčšina z nich na týždennej báze. Konkurenčná Markíza nateraz avizuje tri seriálové projekty, Búrlivé víno, Chlapi neplačú a Doktori – objem hodín by mal byť však väčší ako u konkurencie, nakoľko iba seriál Doktori by mal byť vysielaný raz týždenne. Počet epizód pri seriáloch Markízy sa pre budúci rok taktiež ešte len upresňuje. Aj Markíza ma vo vývoji ďalší dramatický a jeden komediálny seriál.

Čítajte aj: SULTÁN KONČÍ! NAHRADÍ HO KRIMINÁLKA!

foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor