Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Marcel Merčiak zatipoval výsledok hokejového súboja s Čechmi. Slovákom neverí!

Žiadne hokejové majstrovstvá sveta sa nemôžu zaobísť bez hromadnej „tipovačky“ výsledkov zápasov našich hráčov. Pred tromi rokmi dokonca výsledky súbojov slovenskej hokejovej reprezentácie tipovala korytnačka, no jej proroctvá sa len v minimálnych prípadoch stali aj skutočnosťou. RTVS, ktorá už tradične zápasy MS v hokeji vysiela, uverejnila tip hlavy športu verejnoprávnej televízie, Marcela Merčiaka, na dnešný zápas našich s výberom Českej republiky. A jeho tip teda veľmi našich fanúšikov nepotešil.

„Vzhľadom k tomu, že keď hral Jaromír Jágr, nikdy sme nad Čechmi nevyhrali, tak bolo by dobré túto tradíciu prelomiť. No keďže máme veľmi veľa mladých hráčov a keďže Česi tam majú veľmi kvalitný výber a myslím si, že majú aj väčšiu motiváciu rehabilitovať sa za to, čo sa stalo v Soči, kde nebrali medailu podobne ako pred štyrmi rokmi a vtedy boli Majstri sveta, tak veľký favorit pre mňa je Česko a to dnes nad nami vyhrá 4:1,“ myslí si Merčiak.

Či bol jeho tip správny môžete sledovať vo vysielaní Jednotky RTVS od 19:30, ktorá vysiela v HD aj na satelite, zápas bude prenášať tradične aj Rádio Slovensko a online stream bude k dispozícii na stránke hokej.rtvs.sk. Pozrite si finálnu nomináciu Slovenska a Česka na Majstrovstvá sveta.

Marcel Merčiak tipuje výsledok zápasu Slovensko – Česko

Foto: Plus 1 deň

Čítať viac...
Nahor