Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Malachovský priznal vzťah s Molnárovou, poskytol jediné veľké vyjadrenie! (celá reakcia)

Herec si posťažoval na bulvár, ktorý mal jeho predchádzajúce vyjadrenie prekrútiť a obrátiť do klamstiev.

Sväťo Malachovský je v posledných mesiacoch v hľadáčiku bulvárnych médií. Deje sa tak odvtedy, čo praskol jeho vzťah s Petrou Molnárovou, a teda nečakaný krach partnerstva s manželkou Ľubicou Malachovskou-Čekovskou. Malachovský sa odmietal k téme vyjadrovať napriek tomu, že ho paparazzi niekoľkokrát pristihli s jeho novou partnerkou, o ktorej však hovoriť nechcel. Koncom júla po vypuknutí bulvárnej témy vzťah popieral, neskôr ho Nový čas citoval: „Dôvodom, pre ktorý som dospel k tomuto rozhodnutiu, v žiadnom prípade nie je Petra Molnárová.“

Malachovský sa aktuálne po prvýkrát obsiahlejšie vyjadril k jeho súkromiu. Vyhlásil, že je to po prvý aj posledný raz, čo poskytuje takéto stanovisko. Urobil tak pre Markízu, ktorá je v týchto mesiacoch jeho hlavným chlebodarcom. Objavuje sa až v troch jej projektoch – Tvoja tvár znie povedome, Kredenc a Atletiko Cvernofka.

„Toto je téma, ktorú som ignoroval a povedal som, že sa k tomu vyjadrovať nebudem, lebo to považujem za súkromnú záležitosť. Denníky ma ale neskôr naozaj dotlačili do jednej reakcie, ktorú som povedal a nakoniec si z toho vyvodzovali svoje polopravdy a lži. Až do úplných absurdít. V živote sa dejú zmeny, u každého, ja nie som výnimkou. Deje sa to, čo miliónom ľudí na tejto planéte, akurát to teraz niekto vypichol. ,“ vyjadril sa k rozoberaniu „kauzy“ v bulvári.

„Myslím, že k tomu môžem povedať len to, že s Ľubicou mám fenomenálny vzťah, na tom sa nikdy nič nezmení. Máme naozaj perfektný kamarátsky vzťah, spája nás nádherná vec, a to náš 5-ročný syn Teo. To je jedna z najlepších vecí, aká sa nám podarila, a mne sa už možno nič lepšie ani nepodarí. Tento dobrý vzťah bude pretrvávať, na tom sa nikdy nič nezmení,“ prehovoril o vzťahu s jeho manželkou. Tá sa po prevalení Malachovského vzťahu s Molnárovou vyjadrila, že o kríze v ich manželstve nevie.

„V podstate nič prevratné sa nedeje, my zainteresovaní to ani nevnímame ako závažný problém, nemal som potrebu vôbec to rozoberať ani o tom hovoriť. Týka sa to len dvoch maximálne troch ľudí,“ vidí veci Malachovský.

„Čo sa týka môjho nového vzťahu, v Petre som našiel človeka, s ktorým mi je veľmi dobre, veľmi si rozumieme, máme veľa spoločných tém, je mi veľkou oporou. Najmä v tomto období, ktoré je pre mňa oveľa horšie nie tým, čo teraz hovorím, ale ešte v niečom inom a tam cítim veľkú podporu a budem ju potrebovať,“ povedal o vzťahu s Molnárovou.

Čítať viac...
Nahor