Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Malachovský a Štúr opäť v spoločnom seriáli, v novinke Markízy plno tvárí Paneláku!

Nový seriál lídra zaplnia viaceré mená z jojkárskeho denného seriálu.

Populárna dvojka Sväťo Malachovský a René Štúr sa po čase opäť objaví v spoločnom seriálovom projekte. Ako vás portál Mediaboom.sk ako prvý exkluzívne informoval, popri Monike Hilmerovej, Milanovi Ondríkovi a Romanovi Luknárovi bude Malachovský jednou z hlavných tvárí nového komediálneho seriálu Markízy Atletiko Cvernofka, v ktorom sa bude objavovať aj so svojím parťákom. Reného Štúra potvrdila v novinke Eurotelevízia. Malachovskému sa v Markíze aktuálne darí, účinkovať bude aj v Tvoja tvár znie povedome, pokračuje v Kredenci.

Malachovský a Štúr v rámci seriálového projektu zažiarili najmä ako dvojica nešikovných robotníkov v Paneláku, pričom z denného seriálu Joj bude v Atletiko Cvernofka mien oveľa viac. V seriáli bude totiž hrať napríklad aj Robo Jakab, ktorého si Markíza poistila aj šou Dobre vedieť!, a spolu s ním aj ďalšia niekdajšia tvár Joj Braňo Bystriansky. S Panelákom sú tiež spätí spomínaní Luknár či Ondrík a rovnako aj Barbora Švidraňová, ktorá bude taktiež posilou komediálneho seriálu. Podľa časopisu práve ona stvárni novú majiteľku klubu.

O komediálnom seriáli Atletiko Cvernofka vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk. Seriál nebude podľa všetkého dielom niektorého z tímov lídra ale adaptáciou nového projektu Atletico Textila rumunskej stanice ProTV patriacej pod skupinu CME. Ide o komediálny seriál, štartoval v marci 2016. Stopáž epizód sa hýbe okolo 45 minút, v prvej sérii bolo uvedených 12 častí. Trailer aj ďalšie informácie nájdete v tomto článku.

O seriáli Atletico Textila
Príbeh Atletica, ktorý hrá v nižšej lige, začína okamihom, keď majiteľ tímu dostane srdcový záchvat a je nahradený ženou. Komické situácie, nedostatok talentu, disciplíny či práce sú len niektoré z faktorov, ktoré charakterizujú futbalový tím Atletico Textila.

O seriáli Atletiko Cvernofka
Atletiko Cvernofka je najlepší a zároveň najhorší tímu v nielen v meste, širokom okolí, ale na celom Slovensku. Hráčov tohto “klubu” vo futbalových výkonoch brzdí predovšetkým lenivosť, nedostatok ambícií a jediným bodom záujmu hráčov je obedové menu a chutné pivko.

Čítať viac...
Nahor