Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Luknár po prepadáku Kukučky s novým miestom: V poslednej sérii posilní Búrlivé víno!

Tretiu sériu po sebe posilní vínnu ságu výrazné meno.

Markíza už začína riešiť, čo s hercami z neúspešného seriálu Kukučka, ktorý len tento piatok predčasne ukončila. Ako už portál Mediaboom.sk avizoval, veľké herecké osadenstvo malo byť zaistené na nejednu sezónu, no o robotu prišlo už v prvej sezóne seriálu.

Televízii sa už podarilo „upratať“ prvé kľúčové meno z Kukučky, Romana Luknára. Ten prišiel do Markízy práve pre tento seriál, keď roky pred tým účinkoval v projektoch Joj. Aj po prepadáku Kukučky však ostane verný Markíze, keď prijal postavu v Búrlivom víne.

Vo vínnej ságe by sa mal Luknár objaviť v budúcom roku, stal by sa tak posilou už siedmej série. Tá by mala byť pre seriál aj poslednou. Zároveň by šlo už o tretiu sériu v rade, kedy seriál posilnilo výrazné meno. S piatou sériou prišiel do seriálu z Paneláku Vlado Kobielsky, od šiestej série sa v ňom objavuje Tomáš Maštalír. Luknár prechádza do seriálu, ktorý pravidelne dosahuje čoraz hlbšie podpriemery Markízy, predčasného zrušenia výroby siedmej série by sa však dočkať nemal.

Búrlivé víno by mala posilniť aj ďalšia tvár z predchádzajúceho projektu lídra. Do seriálu sa podľa Eurotelevízie chystá Petra Vajdová, ktorá predtým účinkovala v Chlapi neplačú. Ponuku prijala napriek tomu, že sa do ďalšieho seriálu tak skoro nechystala. Stať by sa mala novou výraznou ženskou postavou po odchode Nely Pociskovej.

Čítať viac...
Nahor