Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Line-up prvej slovenskej Transmission definitívne potvrdený!

Bratislavu navštívia veľké mená svetovej trancovej scény a odpália to na jedinečnej a nezabudnuteľnej párty, ktorá prichádza po prvýkrát na Slovensko! Už v sobotu 15. marca 2014 privíta Bratislava najväčšiu indoor tanečnú akciu v strednej a východnej Európe. Transmission, ktorá je známa pre svoj kryštalický zvuk, nádherné lasery a špeciálne efekty vás vezme na celonočnú magickú cestu, kde svetové DJ-ské špičky a všetci návštevníci vytvoria jedinečnú atmosféru plnú eufórie. Vydávajú sa na dobrodružnú cestu a v Bratislave sa môžu tešiť na vstup do „The Spiritual Gateway“. Tento doposiaľ najúspešnejší koncept je hudobnou a párty udalosťou, ktorú fanúšikom top akcií netreba predstavovať. Legendárna Transmission prichádza do Slovnaft Areny a všetky mená line-upu sú potvrdené!

Je nám cťou predstaviť vám headlinera bratislavskej Transmission, ktorým nie je nik iný ako famózny Markus Schulz! O jeho úspechu svedčia vystúpenia pred desiatkami tisícov fanúšikov i jeho Global DJ Broadcast radio show, ktorá má milióny poslucháčov. Pripravte sa na „unicorn slayera“!

Chýbať nebude ani legendárne trancové duo Aly & Fila. Egyptské trance legendy sú na scéne viac ako desať rokov, mimoriadne obľúbení sú najmä pre svoj povznášajúci a euforický trance, ktorý odpália aj v Bratislave!

Mladá dánsko-turecká hviezda Ummet Ozcan sa vracia na Transmission po vyše roku, kedy uzavrel pražskú Spiritual Gateway v O2 Arene. Po úspešnom roku 2013 zaplní svojimi charakteristickými melódiami aj Slovnaft Arenu.

Odovzdaný, tvrdo pracujúci a energický – tieto slová pravdepodobne najlepšie vystihujú nórsku hviezdu menom Ørjan Nilsen. Po tom, ako odpálil svoju šou na novembrovej Transmission, bol návštevníkmi ohodnotený ako jeden z najlepších účinkujúcich tej noci. A tešiť sa naňho môžu aj návštevníci bratislavskej Transmission!

Rank 1 je dôverne známy DJ, ktorý bol súčasťou zoskupenia Rank1. Piet Bervoets je právom nositeľom titulu „legenda trancu“ a teraz prináša roky skúseností do Slovnaft Areny.

Slovenská DJ-ka Nifra sa počas niekoľkých rokov vypracovala z lokálneho talentu na jednu z najpopulárnejších postáv v tíme Markusa Schulza. Prezentuje slovenský trance po celom svete a svoje umenie predvedie aj pred domácim publikom v Bratislave.

Miestny trancový priekopník Pico odštartoval kariéru v roku 1988. Vďaka vyše 20-ročným skúsenostiam vás správne rozohreje a roztancuje ako úvodný DJ bratislavskej tanečnej šou Transmission.

TRANSMISSION sa odlišuje v porovnaní s inými pravidelnými tanečnými podujatiami exkluzívnymi témami súvisiacimi s príbehom, ktorý sprevádza návštevníkov na ich ceste počas celej noci. Intrá, show movies umelcov, trailer a všetky vizuály počas noci vytvoril oceňovaný holandský VJ tím Vison Impossible. Sú súčasťou TRANSMISSION od roku 2006 a túto udalosť považujú za svoj „kreatívny vrchol v priebehu posledných 8 rokov“. Tieto tri holandské kreatívne ikony a VJ rezidenti vytvorili úplne iný rozmer eventov a budú tiež prítomní na show „The Spiritual Gateway“ v Bratislave.

Spektakulárnu výpravnú show na Slovensko prináša značka Screamland!, za ktorou hrdo stoja známe firmy Ministry of Fun a Vivien.

Vstupenky sú dostupné v sieti Eventim a Ticketportal.

Pre viac informácii sleduj:

https://www.facebook.com/events/1466034433622930/
http://transmission.sk

Čítať viac...
Nahor