Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Liga majstrov pri sile, Panelák padol do podpriemeru! Východniari vystrelili Chart Show

Po mesiacoch trápenia Chart Show zabodovala.

Chart Show ponúkla najsilnejšie vydanie jari. Kým doteraz sa hudobná šou trápila v podpriemeroch, od minulého týždňa narástla, pričom túto stredu zaznamenala výrazný skok na hor. Pomôcť jej mohlo kolo východniarskych hitov s hosťami Zdena Studenková, Lukáš Latinák a Marián Čekovský, nakoľko ho sledovalo až takmer 9 % divákov s podielom 25 %. Šou tak rástla o bez mála dva ratingy. Panelák, naopak, medzitýždenne stratil viac ako pol ratingu, sledovať ho malo okolo 6 a 5 % divákov s podielmi pod 16 a nad 14 %. Návrat seriálu sa tak medzi divákmi udalosťou nestáva.

Pred seriál sa dostala Liga majstrov na Jednotke, sledovaný duel medzi Bayernom Mníchov a Realom Madrid mal dosiahnuť v komerčnej cieľovke ratingy pod 6 % s podielmi 16 a vyše 19 %. Silná Chart Show pomohla aj neskoršej Farme, reality šou po pol jedenástej uhrala share 25 %. Joj po slabom štarte odsunula akvizičný seriál Prison Break, s podielom 11,5 % však nerástol. Z ďalších staníc Vymenené životy prekročili 5 %, Nekonečná láska zas 4 %. Londýn v plameňoch tesne preliezol 5 %, Cesta do zatratenia na Plus mala ísť pod štvorku. Kosti a CSI Las Vegas na Wau získali podiely pod a celé 4 %.

Rodinné prípady podvečer uhrali 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja vyše 18 %. Televízne noviny atakovali 25 %, Noviny s vyšším ratingom o málo prekonali 24 %.

Čítať viac...
Nahor