Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Let´s Dance sa vráti na jeseň s hviezdami bývalých ročníkov! Markíza odhalila utajovanú novinku

Markíza odhalila avizované veľké prekvapenie, na ktoré divákov pripravovala takmer týždeň. Tanečnú šou budú môcť zažiť naživo.

Už pred minulotýždňovým kolom Let´s Dance odštartovala Markíza netradičnú aktivitu, ktorou sa divákov snažila navnadiť na mimoriadnu novinku.

Najznámejšie tváre ostatných ročníkov tanečnej šou Janka Kovalčíková, Ján Koleník, Gabriela Marcinková, Adela Vinczeová, Vratko Sirági či Zuzana Kubovčíková Šebová takmer týždeň na sociálnych sieťach avizovali správu, z ktorej mali diváci „odpadnúť“.

Výsledkom je unikátny projekt Let´s Dance, ktorý odštartuje na jeseň 2024.

Markíza po prvýkrát so šou vycestuje po Slovensku, pričom divákom sľubuje plnohodnotný program ako na televíznej obrazovke.

„Tanečná horúčka na Slovensku nepoľaví ani po skončení aktuálnej 9. série šou Let’s Dance. Televízia Markíza sa rozhodla potešiť všetkých jej fanúšikov a na jeseň 2024 vyraziť s týmto celosvetovo úspešným formátom na veľkolepé turné po celom Slovensku,“ uviedla televízia.

Diváci sa na program budú môcť dostať kúpu vstupeniek. Predaj začne od nedele 28. apríla. Súčasne televízia začne postupne odhaľovať zoznam miest, kde šou zavíta.

„Let’s Dance ponúkne aj na turné všetko to, čo diváci na tejto šou tak milujú – skvelé výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo obľúbených moderátorov TV Markíza.“

Turné sa zúčastnia viaceré známe mená šou, ako prvý je potvrdený Ján Koleník.

„Som veľmi rád, že skvelá šou Let´s Dance konečne vycestuje za svojimi fanúšikmi po celom Slovensku. Budú ju môcť zažiť naživo, so všetkým pompéznym, čo k nej patrí. A my, celá partia, ktorým tanec počas šou prirástol k srdcu, a zmenil nám život, budeme pri tom,“ povedal herec.

Dá sa očakávať, že súčasťou celoslovenskej aktivity budú aj ďalšie spomínané tváre, ktoré jej odhalenie promovali na sociálnych sieťach.

Čítať viac...
Nahor