Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Aktuality

Let´s Dance sa kopia problémy: Najočakávanejší pár 8. série sa rozpadol! Čírová v šou končí

Markíze komplikujú prípravu šou zranenia, vôbec najočakávanejší pár spred začiatku tohtoročnej série sa po dvoch kolách musel rozdeliť. Aktualizácia.

Ôsma séria Let´s Dance zažíva od začiatku problémy.

Už pred veľkým štartom nového ročníka prišla nepríjemná správa z tanečnej prípravy Kubánca Maria Cimarra.

Toho Markíza do Let´s Dance zlákala ako vôbec najväčšiu predstavenú hviezdu 8. série a prvé veľké zahraničné meno medzi súťažiacimi mimo nášho regiónu.

Cimarrov príchod do tanečnej šou bol o to väčšou udalosťou, že Markíza práve tento rok vrátila na obrazovky jeho najznámejšiu telenovelu Skrytá vášeň a v nasledovných mesiacoch odvysiela aj jej minuloročné pokračovanie.

Markíza k Mariovo Cimarrovi, ako k jej prvej veľkej zahraničnej hviezdej Let´s Dance, postavila rovno víťazku minulého ročníka šou, Vandu Polákovú. Spoločne tak vytvorili najočakávanejší pár ôsmej série.

Poláková v siedmom Let´s Dance tancovala po boku Jána Koleníka, s ktorým celebritnú šou takto pred rokom suverénne ovládli.

Pár, ktorý mal byť ťahákom ôsmeho ročníka, sa však od začiatku boril so zdravotnými problémami.

Hviezda latinskoamerických telenoviel priznala zranenie priamo na skúške pred úvodným priamym prenosom, keď si Cimarro zranil koleno. Do prvého kola nastupoval s hendikepom.

Vlaňajšia víťazka odstupuje

Po dvoch týždňoch od zranenia Cimarra postihol zdravotný problém aj jeho partnerku, Vandu Polákovú.

Tá necelé štyri dni pred tretím súťažným kolom oficiálne potvrdila, že sa nakazila koronavírusom a nakoľko nechce ohroziť svojho tanečného partnera aj kolegov, súťaže sa ďalej nezúčastní.

Vanda Poláková ohlásila rovno koniec v ôsmom Let´s Dance a po boku Cimarra sa viac neobjaví.

„S poľutovaním musím oznámiť, že som sa nakazila koronavírusom a v záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou, sa, bohužiaľ, nebudem môcť zúčastniť na ďalších kolách,“ uviedla vlaňajšia víťazka Let´s Dance z radov profesionálnych tanečníkov.

Markíza už Cimarrovi našla pre ďalšie kolá tanečnej šou náhradu.

„Žiaľ, u Vandy sa vyskytli zdravotné problémy, ktoré jej znemožňujú pokračovať v programe. Na miesto Vandy sa po boku Maria Cimarra postaví Vanesa Indrová, ktorú si diváci pamätajú ako tanečnú partnerku Fera Jokea,“ oznámila Markíza.

Vráti sa Čírová?

Veľký otáznik však visí nad budúcnosťou ďalšieho tanečného páru.

V 2. kole Let´s Dance tancovalo miesto jedenástich dvojíc iba desať tanečných párov, keď sa pre zranenie priameho prenosu nezúčastnila speváčka Mária Čírová. Aj ona sa zranila na tréningu, keď si pri nácviku choreografie natrhla pri zdvíhačke medzirebrový sval.

Aktualizácia: Markíza čerstvo potvrdila, že Mária Čírová sa viac na tanečný parket nevráti.

„Máriino zranenie je natoľko vážne, že na tanečný parket sa nepostaví ani túto nedeľu,“ uviedla televízia.

V duchu pravidiel tak Čírová neúčasťou v druhom súťažnom kole po sebe v šou definitívne končí.

„Môžeme potvrdiť, že pre pretrvávajúce zdravotné komplikácie sa Mária Čírová, žiaľ, nepostaví na tanečný parket ani túto nedeľu a odstupuje zo súťaže. Spolu s Jorisom nám budú veľmi chýbať. Márii prajeme skoré uzdravenie a veríme, že ju čoskoro privítame v hľadisku,“ znie stanovisko Markízy.

Čo bude nasledovať

Pravidlá televízneho formátu, z ktorého Let´s Dance vychádza, umožňujú súťažiacemu vynechať zo zdravotných dôvodov jedno súťažné kolo tanečnej šou. Následne ho už televízia musí z hry vyradiť.

Pokiaľ súťažiaci nenastúpi na súťažný tanec dva týždne po sebe, v celebritnej šou skončí.

Počet súťažných tanečných párov v šou sa však ani s odstúpením Čírovej nezmení.

Markíza už od minulého týždňa musela riešiť záložný plán, keď v prípade predčasného konca Márie Čírovej v súťaži ju nahradí nová celebritná tvár.

 

Čítať viac...
Nahor