Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Let´s Dance prepad nezopakovalo, stúplo na druhý najlepší výkon série! Premiéra Spectre uspela, bodoval futbal

Posledný zápas Slovenska v kvalifikácii na futbalové Majstrovstvá sveta očakávaným lídrom.

Let´s Dance náhly pád spred týždňa nepotvrdilo. Šou po tom, čo sa pravidelne hýbala okolo ôsmich ratingov, padla len na sedmičku, od ktorej sa túto nedeľu opäť vzdialila. Tanečnú šou malo tentokrát podľa našich informácií sledovať 8,3 % divákov, čo je druhý najlepší rating od štartu šiestej série. Podiel sa mal vyšplhať na 26,3 %. Aj oproti nadlžovanému Let´s Dance, ktoré po 23. hodine drží divákov pri obrazovke polhodinovým vyraďovaním, ešte o niečo neskôr končila premiéra Joj Spectre, bondovku malo priemerne sledovať 7,5 % divákov s podielom 24,3 %. Obom programom znižovala rating dĺžka.

Najsledovanejší nespravodajský program dňa ale ponúkla Jednotka. Záverečný kvalifikačný zápas Slovenska v bojoch o postup na budúcoročné Majstrovstvá sveta vo futbale proti Malte sledovalo od takmer 18. hodiny 7,4 a až 9,6 % divákov v komerčnej cieľovke, podiely sa hýbali na úrovni 24 a 25,5 %. Horná Dolná popri futbale prekročila 17 %, Nové bývanie šlo nad 19 %. Televízne noviny klesli vo futbalovej konkurencii na výkon cez 20 %, Noviny získali 22,5 %.

Na menších staniciach Rozdelené dvojičky na Doma uhrali 6 %, Amerika má talent na Plus podliezla 5 %. Dajto s filmom K-19: Stroj na smrť získalo 3,5 %, Wau s kriminálkami podliezla 3 % a dvakrát uhrala dvojku.

Na vrchol dňa sa v 12 – 54 dostalo Počasie Markízy, v 12+ to boli Noviny Joj, ktoré jediné prekročili hranicu 600-tisíc divákov. Rozdiel medzi Markízou a Joj v prime-time sa uplynulý týždeň zmenšil na odstup 1,5 podielového bodu, celodenne ostáva Markíza vpredu s veľkým náskokom, vyhrala o päť a pol podielového bodu.

Čítať viac...
Nahor