Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Let´s Dance pozná kompletnú porotu, prepojí sa s Tvojou tvárou! Odhalený aj ďalší súťažiaci

Zostava šiestej série Let´s Dance sa už začína skladať.

Už na jeseň Markíza opráši tanečnú šou, ktorá patrila v minulosti k jej hitom. Nová séria Let´s Dance sa vo veľkom pripravuje, pričom odhalených je stále viac mien, ktoré sa budú so šiestou sezónou projektu spájať.

Ako je už známe, do poroty sa vrátia Ján Ďurovčík a Tatiana Drexler, pričom prázdne miesto po nebohom Jozefovi Bednárikovi obsadí nový člen, Petr Horáček. Aj v prípade štvrtého porotcovského mena dôjde k návratu, keď Markíza angažovala herečku Zuzanu Fialovú, ktorá prvú sériu šou vyhrala, v druhej zasadla do poroty a tretiu sériu moderovala, keď si rolu súťažiacej vyskúšala Adela Banášová. Zuzana Fialová sa stala stabilnou porotkyňou Tvoja tvár znie povedome, šou majú aj rovnakého moderátora Martina „Pyca“ Rauscha. Spolu s ním do pozície moderátorky Let´s Dance vracia aj Adela.

Markíza najnovšie odhalila aj ďalšie meno, ktoré sa zaradí medzi súťažiacich pripravovaného ročníka. Do šou zlákala aj niekdajšiu Miss-ku Silviu Lakatošovú, ktorá tak doplní zostavu tancujúcich osobností. Jej súčasťou by mala byť komička Evelyn, moderátorka Televíznych novín Lenka Vavrinčíková, speváčka Emma Drobná či herec Braňo Deák.

Čítať viac...
Nahor