Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Let´s Dance 8 pozná oficiálny dátum štartu! Vinczeovci zareagovali na veľkú vlnu kritiky

Markíza potvrdila správy portálu Mediaboom.sk aj o štarte nového ročníka celebritnej šou. S ohlásením Adely aj Viktora Vinczeho v ôsmej sérii sa na manželov spustila krátko po adopcii dieťaťa vlna kritiky.

Celebritná šou Let´s Dance sa vráti na obrazovky o mesiac.

Po potvrdení všetkých mien súťažiacich, moderátorov aj poroty už Markíza finišuje prípravy tohtoročnej jarnej ťažiskovej šou, s ktorou vo vysielaní počíta v rovnakom režime ako pred rokom.

Súťažiacimi ôsmeho ročníka sa stali Marián Gáborík, Mario Cimarro, Boris Valábik, Jana Kovalčíková, Helena Krajčiová, Viktor Ibara, Mária Čírová, Richard Autner, Milan „Junior“ Zimnýkoval, Henrieta Farkašová a Gabriela Marcinková.

Markíza predstavila novú moderátorskú dvojicu, keď k Viktorovi Vinczem tentoraz postavila doterajšiu moderátorku Telerána, Luciu Hlaváčkovú. Zmena nastala aj v porote, keď k vlaňajšej trojici Adela Vinczeová, Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík pribudne minuloročný víťaz šou, Ján Koleník.

Let´s Dance opäť pôjde do noci

Markíza so svojou ťažiskovou šou sezóny bez prekvapenia obsadí najsledovanejšie nedeľné večery.

Potvrdzuje pritom prvé správy portálu Mediaboom.sk, keď 8. sériu Let´s Dance odštartuje v nedeľu 5. marca o 20:30.

Markíza aj tento rok počíta s extrémnou dĺžkou nedeľnej šou.

Podľa programových plánov chce priamy prenos prvého večera ťahať do 23:20, minulý rok úvodný večer končila polhodinu pred polnocou. Nasledujúce týždne, kedy do šou pribudlo vyraďovanie, už však naťahovala extrémnejšie aj do 23:45.

Svoju nespokojnosť s naťahovaním prenosov minulý rok vyjadril najpopulárnejší účastník 7. série Ján Koleník, ktorého tanec tvorcovia zaradili až na záver večera, aby udržali divákov pri prenose čo najdlhšie.

„My sa chceme veľmi poďakovať pánovi režisérovi Pepemu Majeskému, ktorý nás mučí tri hodiny, aby sme si počkali na náš tanec. Stojí nás to veľa síl, ale sme už vytrénovaní,“ povedal s iróniou Koleník po vystúpení v treťom kole.

Vinczeovci reagujú na kritiku

V súvislosti s pripravovanou 8. sériou tanečnej šou veľkú vlnu kritiky vyvolali správy o účasti oboch manželov Vinczeovcov.

Adela Vinczeová ako jediná v celej histórii Let´s Dance nebude chýbať ani v ôsmom ročníku, keď sa po druhýkrát predstaví v porote. Viktor Vincze zas po vlaňajšej premiére ostáva moderátorom programu.

Manželia pritom v uplynulých týždňoch po rokoch čakania úspešne zavŕšili proces adopcie dieťaťa.

Ohlásenie oboch manželov v šou tak vyvolalo pobúrenie a záplavu negatívnych komentárov na sociálnych sieťach, na ktorých verejná diskusia pravidelne upadá.

Na divácke pobúrenie čerstvo zareagoval moderátor programu, Viktor Vincze.

„Naše účinkovanie v Let´s Dance bolo dohodnuté dávno predtým, než nám dieťa prišlo do rodiny,“ povedal Vincze pre Plus jeden deň.

Adela Vinczeová už skôr potvrdila, že pre príchod bábätka odmietla dvojica väčšinu pracovných ponúk, v prípade Let´s Dance sa však obaja s Markízou dohodli na podmienkach.

Adelke vychádza Markíza v ústrety v rámci účasti na generálke, aby mohla byť v nedeľu doma čo najdlhšie, čo ja ako moderátor nemôžem,“ upresnil Vincze.

Výhodou manželov je bývanie v susedstve Vinczeovej rodičov, ktorí sa o dieťa počas nedeľného večera postarajú.

Dieťatko pôjde následne spať ešte pred štartom priameho prenosu a ten si potom u nás pozrú naši susedia – Adelkini rodičia,“ ozrejmil moderátor Markízy.

Vinczeovci nedeľné odlúčenie od dieťaťa konzultovali podľa vlastných slov aj so psychológom.

„Máme to odkonzultované s psychológmi a sociálnymi pracovníkmi. Dieťa je stále iba s nami a nonstop, čiže tri hodiny za týždeň s babkou a dedom určite zvládnu všetci zúčastnení. Ideme do práce, nie hrať automaty,“ uzavrel Vincze reakciu na vlnu kritiky.

 

Čítať viac...
Nahor