Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Leto začalo: Pondelkový trojblok neúspechov Markízy skončil prepadákom, spadla aj Svokra! 911 sa vrátilo na priemere Joj

Joj aj v repríze zabodovalo pondelkové Inkognito.

Televízie naplno nabehli na letné štruktúry, ktoré prepli televízny program do úsporného režimu. Prvé dva dni prázdnin priniesli zatiaľ viac sklamania televíznemu lídrovi, ktorému najmä vôbec nevyšla stávka na pondelkové trio neúspešných reprízových seriálov.

Naopak, podobne ako minulý týždeň, aj tentoraz sa darilo Joj s Inkognitom, ktoré napriek repríze vyskočilo vyššie ako niektoré premiérové časti v sezóne. Podľa televízie si ho pozrelo 6,9 % divákov s podielom 22,5 %, nasledujúci diel šiel podielovo na 23,3 %. Prvý z dvojice dielov sledovalo celkovo 468-tisíc divákov, sledovanejšie v oboch cieľovkách bolo v pondelok už len Najlepšie počasie.

Markíza skúsila v pondelky staviť na reprízy seriálu Rex, ktorý jej na jeseň 2017 napriek veľkým očakávaniam neuspel. Pilotný diel mal prepadnúť len na úrovni 12 %. Ešte horšie na tom boli nasledovné seriály Detektív Dušo a Divoký Zapadákov, detektívka sa nemala dostať ani k desiatim percentám. Dá sa tak očakávať, že Markíza pristúpi k zmene programu.

V prípade utorkov a štvrtkov nastúpila Markíza na letný program už pred týždňom. Utorňajšia Svokra sa jej vrátila na úrovni priemerov Markízy, keď si premiérová časť pripísala podľa televízie podiel 23,5 %. Výkonnosť však tento týždeň neudržala, spadnúť mala o päť podielových bodov. Joj zas odštartovala druhú sériu akvizičného seriálu 911, ktorý začiatkom roka vysielala v druhom večernom pásme, rovnako v utorky. Návrat na 20:30 seriál na prvý raz ustál, s dvomi časťami sa mal hýbať medzi 16 – 16,5 %.

Z ďalšieho letného programu Joj v stredu štartuje sériu Čierne vdovy, ktoré túto jar s úspechom vysielala Prima, na štvrtky zas pri českej Zámene manželiek na Markíze opäť vracia S pravdou von, ktoré minulý mesiac už po prvej časti nahradila Inkognitom. V piatky zas hneď prvý týždeň po neúspechu otočila dvojičku Všetko, čo mám rád a Slovácko sa nesúdi, po vysunutí zábavnej šou na 20:30 mala s piatkom podrásť.

Čítať viac...
Nahor