Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odhaľujeme letnú štruktúru Markízy: Takto bude vyzerať jej program od júla!

O slovo sa čoskoro prihlásia letné štruktúry televízií, portál Mediaboom.sk vám ich postupne odhalí.

Do konca jarnej sezóny ostáva približne mesiac a po tom, čo sme vám odhalili dátumy finálových častí seriálov Búrlivé víno, Divoké kone či Panelák, odhaľujeme letné štruktúry televízií. Začíname trhovým lídrom. Odhaľujeme prvé neoficiálne zámery televízií, ktoré sa môžu zmeniť.

Oficiálne plány Markízy na leto: Zaútočí na Vinárov, Doma vypočula prosby divákov! No len sčasti

Markíza tak ako na jar aj v lete výrazne okopíruje nastavenie z minulého roka. Najväčší priestor v jej letnom programe opäť dostanú filmy a znova v rovnaké dni. V pondelky chce televízia podľa dosiaľ predbežných plánov pravidelne ponúknuť zahraničné komédie, v stredy zas staví na romantickejší a dramatickejší žáner. V týchto slotoch sa objavia filmy ako Agenti v sukniach: Aký otec taký, syn, Môj dokonalý ex, Moje bláznivé dvojča, Diana či séria Twilight.

Piatky budú rovnako ako minulý rok patriť českým komédiám. Markíza má pripravené snímky ako Vejška, Ženy v pokušení, Muži v nádeji či klasiku Vesničko má středisková. V soboty aj nedele ostane verná najsilnejším filmovým titulom, priniesť chce aj premiéry. Dominovať budú kinosnímky, medzi ktorými sa objavia filmy ako The Amazing Spider-Man, Thor, Ochranca, Enderova hra, RED, Green Lantern a ďalšie.

Letná štruktúra Joj: Pripravuje premiérové seriály, s novými časťami vráti Geissenovcov!

V utorky a štvrtky prinesie Markíza zmenu. Pred rokom v týchto dňoch od júla nasadila akvizičnú reality šou Extrémne premeny, tento raz staví na výpravný seriál. Od júla nasadí novodobé spracovanie slávneho románu Alexandra Dumasa Traja mušketieri. Historická dobrodružná dráma z produkcie BBC má celkovo dve série, spolu zatiaľ vzniklo 20 častí. Potvrdená je aj tretia séria. Markíza bude seriál vysielať v dvoch častiach za sebou, minie sa jej tak na začiatku augusta.

V lete bude prakticky u lídra absentovať slot okolo 21:45. V pondelky sa bude aj v neskorší večer profilovať komediálne, pokračovať bude v reprízach sitkomov Sekerovci či Zita na krku, s ktorými začína už v júni. V tento mesiac sa tiež na Markízu s premiérovou druhou sériou vráti akvizičný krimiseriál Sherlock a Watsonová, ktorého prvá séria priveľmi neuspela. S novými epizódami bude líder pokračovať aj v júlové utorky a štvrtky po 22:30.

S denným programom televízia neprekvapí. Ráno na svojom mieste zotrvá Ordinácia v ružovej záhrade, ďalší program budú tvoriť tradičné akvizície ako Kobra 11, NCIS, Monk či Dva a pol chlapa. Vo vysielaní tiež ostávajú Teleráno, Reflex a Smotánka, v nedele podvečer zas Kredenc. Ako sme už dávnejšie informovali, v pracovné dni bude Markíza po skončení Chlapi neplačú vysielať o 18-tej Rodinné prípady, platiť to bude aj v júli.

Neoficiálna štruktúra hlavného vysielacieho času Markízy v júli 2015
markiza leto 2015 struktura prime-time

Čítať viac...
Nahor