Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Letný boj začal už teraz: Markíza nakoniec Dobre vedieť nasadí, chce prekryť novinku Joj!

Televízia napriek viacerým plánom šla epizódy súťažnej šou počas prázdnin šetriť, tá nakoniec pauzovať nebude.

Markíza predsa len bude s Dobre vedieť! pokračovať aj v lete. Televízia tento zámer avizovala permanentne vo svojich plánoch, v definitívnom programe sa však šou neobjavila.

Televízia rátala počas leta presunúť Dobre vedieť! na stredy a práve tam sa šou aj usadí. V lete zredukuje svoje nasadzovanie na jednu epizódu do týždňa. Nadviaže pritom na pravidelnú pôvodnú tvorbu lídra v tomto čase, keď celú jar v stredy o 20:30 bežala Chart Show, v júni ju vystriedal Šťastný domov.

Dobre vedieť! Markíza nasadzuje do času, v ktorom chce Joj odštartovať svoju letnú pôvodnú novinku Čert nikdy nespí. Podľa zverejnených plánov lídra mal nový poviedkový seriál Joj dostať konkurenciu romantických komédií, tie však Markíza vysúva až za Dobre vedieť.

Televízie začínajú letný boj už týždeň pred začiatkom prázdnin. Prvé projekty uviedli v pondelok večer, všetky prepadli. Joj nevyšiel štart českého krimiseriálu V.I.P. vraždy, Markíza zas český komediálny seriál Okresní přebor. Líder okrem toho zakúpil od Primy sériu Ohnivé kuře, ktorou vykryje hlavný čas v utorky a štvrtky.

Čítať viac...
Nahor