Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Leoš Mareš Superstar moderovať nebude! Nova ho chcela, pre „obrovskú šou“ ho získala Prima!

Najznámejší český moderátor strávi po roku 2013 aj rok 2015 na obrazovke Primy.

Leoš Mareš je opäť tvárou Primy. Televízna dvojka s ním exkluzívny kontrakt uzavrela už v roku 2013, ktorý priniesol ako porotcovanie v šou Česko Slovensko má talent tak jeho vlastný projekt, talkshow QI. Talentová šou dosahovala na Prime len priemerné výsledky, QI už bola absolútnym prepadákom. Prečítajte si o téme viac. Prima mala pri tom zámer spolupracovať s Marešom aj v roku 2014, moderátor sa však vrátil do Novy, kde odmoderoval šou Hlas Česko Slovenska.

Pre tento rok už bude Mareš ale opäť tvárou Primy. Nova sa pri tom chcela vrátiť ku fungujúcemu modelu so svojou jesennou šou Superstar a nechať zabudnúť na predchádzajúcu novú éru, ktorou sprevádzali Roman Juraško a Zora Kepková. Mareša chcela ako hlavnú moderátorskú tvár, no ten odmietol. „Dostal som ponuku moderovať Superstar na Nove. Veľmi si túto ponuku vážim, ale nakoniec som sa dohodol s Primou,“ napísal pred časom na Instagrame moderátor.

Ďalej pri tom píše, že na Prime by sa mal na jeseň stať súčasťou „novej obrovskej šou“. V zákulisí sa okamžite začali rozoberať možné scenáre, ktoré zahŕňali ako to, že by sa Mareš vrátil do Česko Slovensko má talent, možno aj ako moderátor, tiež také špekulácie, že Prima ČSMT nakoniec ani vysielať nebude a ponúkne spomínanú úplnú novinku.

Pravda by však mala byť niekde inde. Či sa Mareš objaví aj tento raz v Česko Slovensko má talent je nejasné, je možné, že ho televízie pre tento rok neangažujú. Prima by totiž mala skutočne priniesť spomínanú „obrovskú šou“, ktorej by mal byť Mareš moderátorom.

Čítať viac...
Nahor