Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Len dva týždne po finále: Štartuje výroba druhej série Tvoja tvár znie povedome!

Markíza potvrdzuje informácie spustiť výrobu druhej série čo najskôr.

Tohtoročný hit Markízy Tvoja tvár znie povedome sa vráti na jeseň s druhou sezónou, ktorá začína vznikať už teraz. Podobne ako pri prvej sérii natočí televízia jednotlivé kolá dopredu, no tentokrát to robí rovno s niekoľkomesačným predstihom.

Televízia totiž výrobu Tvoja tvár znie povedome 2 štartuje už dnes. Len pred pár dňami zverejnila Markíza podobne ako pred začiatkom natáčania prvej série fotografie, na ktorých sa na neformálnom stretnutí stretli súťažiaci s režisérom a ďalšími členmi tímu šou.

tvoja tvar znie povedome 2 kuly harich vackova majesky vyskocil vavrincikova

Výroba Tvoja tvár znie povedome opäť prebehne v Inchebe. Do rýchleho nakrúcania druhej série sa pravdepodobne púšťa aj z ekonomického hľadiska, nakoľko má v súčasnosti štúdio postavené ešte z jari. Joj sa naopak tento rok so svojou ťažiskovou šou Česko Slovensko má talent neusídli v Inchebe, kde minulý rok vznikol celý Talent už od divadelných kôl. Viac v tomto článku.

Súťažiacimi druhej série speváckej celebrity šou sa stanú Sväťo Malachovský, Mária Čírová či Zuzana Vačková a po druhýkrát Andrej Bičan. Tieto mená vám exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk. Zostavu doplní celebritný pár Mirka PartlováPatrik Vyskočil, spravodajstvo Markízy bude tentokrát zastupovať rosnička Lenka Vavrinčíková, zo súťažiacich Superstar vytiahla televízia Martina Haricha. Moderátorom ostáva Martin „Pyco“ Rausch, nemení sa ani porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário “Kuly” Kollár.

Šou Tvoja tvár znie povedome štartovala na Markíze na vysokom ratingu 13,7 % s podielom 38,2 %. Súťaž ďalšie dve nedele klesla, s tretím kolom zaznamenala najhorší výkon, počas Veľkej noci však vystrelila a následne začala prepisovať svoje rekordy. S poslednými kolami už bola sledovanejšia dokonca ako premiérová Horná Dolná, rekordom ostáva výkon finále prvej série s ratingom 16,6 % s podielom 48,6 %.

Čítať viac...
Nahor