Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kvalifikačný futbal pri sile, Dobre vedieť ale nepokoril! Ostrov sklamal aj v noci

Moja mama varí lepšie ako tvoja opäť odskočila od Búrlivého vína.

Ďalší večer ovplyvňovala futbalová kvalifikácia na Majstrovstvá sveta 2018. Prvá výhra Slovenska v súboji so Škótskom rástla do vysokého nadpriemeru, keď polčasy mali dosiahnuť podiely nad 18 a pod 27 %. Futbalu sa ale nepodarilo predbehnúť Dobre vedieť!, ktoré bolo ratingovo vyššie a uhralo podiel 21,5 %, reprízová časť už ale padla s podielom cez 16 %. Športová konkurencia zatlačila Našich, ktorí sa tesne dostali cez 14 %, padla aj relácia Uhádni môj vek s podielom len cez 12 %. V ešte neskoršom čase pred 23. hodinou sa prepadol Ostrov, ktorý mal ísť len málo nad 13 %.

Z menších staníc Profesionáli prekročili 7 %, Texaský kat Plus vyniesol share pod 5 %. Vymenené životy sa hýbali okolo 6,5 a 7,5 %, Anjeli a démoni na Dajto prekročili 5 %. Wau s kriminálkami CSI mala uhrať 3 a vyše tri percentá.

Podvečer vyhrala Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá s podielom takmer 22 % odskočila od Búrlivého vína. To šlo pod 19 %. Televízne noviny sa dostali pod 29 %, Noviny zas pod 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor